Послуги бюро перекладів TranslationStudio

Зміст

Послуги бюро перекладів TranslationStudio

услуги бюро переводов киевПослуги бюро перекладів в Києві TranslationStudio це найкраще співвідношення ціни і якості для всіх видів переказів, всіх видів документів і тематик. Бюро перекладів у Києві надає послуги письмового перекладу документів будь-якої складності. Також ми пропонуємо додаткові послуги, наприклад, нотаріальний переклад документів, завірення перекладів печаткою бюро перекладів, терміновий переклад, верстка перекладу, редагування готових документів, копірайтинг і т.д. Нижче наведені основні послуги бюро перекладів TranslationStudio. Якщо Ви не знайшли потрібні послуги в списку, це не проблема, ми надаємо письмовий переклад документів будь-якої тематики та складності, але, якщо внести всі документи в список, це б дуже ускладнило пошук, тому, щоб дізнатися вартість перекладу, терміни здачі, а також , щоб задати всі Ваші питання, Ви можете відправити Ваші документи нам в пошту або зателефонувати за контактними номерами. Будемо раді відповісти на всі Ваші питання, які можуть у вас виникнути щодо послуг бюро перекладів.

Частным лицам

Інші
послуги

 

Дізнайтеся вартість перекладу Ваших документів

Послуги бюро перекладів Київ TranslationStudio

Послуги Бюро перекладів TranslationStudio, як уточнювалося вище, це найкраще, що ви можете знайти на ринку перекладацьких послуг в Україні. Компанія пропонує послуги письмового перекладу з і на більш, ніж 50 мов світу. Ми працюємо з усіма тематиками перекладів: юридичний, технічний переклад, переклад медичних документів, переклад художньої літератури. Всі переклади вичитуються додатково редактором. Також ми виконуємо термінові і надстрокові переклади при необхідності. Так як ми спеціалізуємося на письмовому перекладі, то ми надаємо ці послуги якісно і тільки на професійному рівні. Ви можете переконається в цьому, відправивши документи нам в пошту і замовивши тестовий переклад. Крім цього, ми пропонуємо виконання перекладу носієм мови або вичитку готового тексту профільним фахівцем.

Ми зарекомендували себе, як надійний партнер, який може виконати завдання будь-якої складності. Якщо Вам необхідний переклад важливих документів і Ви не хочете довіряти їх незнайомій компанії, Ви можете замовити безкоштовний тестовий переклад документів, щоб переконається у високій якості наших перекладів. Тестовий переклад буде виконуватися тим же перекладачем, який в подальшому буде працювати над вашим проектом. Якщо, наприклад, вам сподобався переклад, але ви б хотіли змінити деяку термінологію або стиль викладу матеріалу, то ми обов'язково при виконанні перекладу основної частини документа, буде дотримуватися ваших вимог.

Ціна на послуги бюро перекладів

Вартість перекладу, а також терміни здачі будуть вказані Вам до початку співпраці, щоб Ви змогли коректно розпланувати Ваш час і витрати на переклад. Щоб дізнатися вартість і терміни виконання перекладу саме вашого документа або тексту, просто відправляйте документи нам в пошту в зручному вам форматі. Обов'язково вкажіть всі необхідні умови і вимоги до перекладу. Без вказівки даних умов (інформації) ми не зможемо надати вам прорахунок. Також зверніть увагу, що якщо вимоги будуть змінені або додані додаткові послуги, документ, то вартість і терміни будуть розраховані заново, виходячи зі стандартних умов співпраці. Послуги з перекладу необхідно по можливості погоджувати до початку замовлення.

#УслугаЦіна, грн.
1 Переклад документів від 50 грн./1 сторінка
2 Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий письмовий переклад 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Переклад з залученням носія мови від 12 долл./1 страница
7 Вичитування/редагування перекладу 70% від вартості перекладу
8 Верстка (1 до 1 з оригіналом) от 60 грн./1 фактична сторінка

Ми надаємо безліч інших послуг, але вмістити їх на одній сторінці просто немає можливості. Якщо ви не знайшли те, що ви шукали - звертайтеся до менеджерів компанії і задавайте всі ваші запитання. Ми можемо надати всі необхідні додаткові послуги з перекладу

Також ви можете подивитися сторінку - бюро юридичного перекладуабо ви можете подивитися статтю послуги технічного перекладу.

Дізнайтеся вартість перекладу Ваших документів

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio