Переклад презентацій

Переклад презентацій в Києві

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

перевод презентаций, презентаций, на английский, на русский, украинский, киев, ценаПереклад презентацій - це переклад документів, метою створення, яких є надання / показ інформації про продукт, компанії або її послуги. Переклад таких документів дуже важливий для компаній, так як є практично першим з чим стикаються партнери компанії або її клієнти і невірне опис продуктів або самого підприємства в презентації буде чревато для будь-якої компанії. Тому дуже важливо дотримуватися правильний стиль перекладу, зберегти емоційне забарвлення документа, зберегти його зовнішній вигляд, а також дуже важливо використовувати відповідну термінологію. Часто переклад презентацій необхідний в терміновому порядку, наприклад, сьогодні на сьогодні, в такому випадку, Ви можете замовити послугу термінового переказу презентації і ми зможемо надати Вам якісний переклад презентації зі збереженням зовнішнього вигляду в найкоротші терміни.
У будь-якому випадку, ми завжди зможемо допомогти Вам представити Вашу фірму і продемонструвати Ваші товари та послуги Вашим іноземним партнерам, виконавши переклад презентацій на найвищому рівні.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

 

Особливості перекладу презентацій

Переклад презентацій завжди здійснюється зі збереженням стилю основного документа, так як практично всі презентації в форматі * ppt, то, відповідно, проблем з редагуванням таких документів не виникає. Але іноді презентації знаходяться в форматі pdf або вміщають в себе Нередагована картинки, в даній ситуації ми пропонуємо нашим замовникам: а) надати оформлення нам б) надати двомовний переклад в форматі doc, щоб у замовника не було плутанини який саме фрагмент перекладу відноситься до певного фрагменту оригіналу. Також при перекладі презентацій дуже важливо надати правильний переклад компанії, правильний переклад продуктів (назв) і т.д. і якщо є можливість надати раніше перекладені документі, щоб всі документи Вашої компанії, які потрібно перевести були виконані в одному стилі.

Презентації в залежності від сфери діяльності компанії, інформації, що міститься в презентації можуть мати характер технічних, юридичних, рекламних, фінансових документів, відповідно, з таким текстами повинен працювати перекладач, який спеціалізується на відповідній тематиці. Ми гарантуємо Вам, що з юридичними, технічними, фінансовими документами буде працювати відповідний фахівець. Якщо у Вас великий проект ми можемо надати Вам тестовий переклад частини документа. Даний пробний переклад безкоштовний і виконується на наступний день після отримання нами частини документа.

Дізнатися вартість перекладу презентації

 

Що входить в переклад презентацій?

  • переклад презентації на будь-які мови світу;
  • збереження зовнішнього вигляду презентації, надання презентації в форматі, який буде Вам зручний;
  • постійна підтримка клієнтів - при необхідності внесення додаткових змін до переведення, всі зміни вносяться протягом години;
  • вичитування перекладу носієм мови при необхідності;
  • терміновий переклад презентації;
  • створення презентації;
  • розробка дизайну;
  • багатомовний переклад презентації.

 

Ціна на переклад презентацій
#ПослугаЦіна, грн.
1 Переклад презентації від 50 грн./1 сторінка
2 Нотаріальне засвідчення перекладу дані документи не модна завірити нотаріально
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий переклад презентації 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Переклад презентації із залученням носія мови від 12 долл./1 страница
7 Вичитування/редагування готового перекладу презентації 70% від вартості перекладу
8 Верстка (1 до 1 з оригіналом) від 60 грн./1 фактична

Більш детальну інформацію ви можете отримати у менеджерів компанії за контактними телефонами.

Протягом більше 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу презентацій з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу презентацій. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і знизити стоимость перевода. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність переведення Вашого сайту.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio