Письмовий переклад Київ

Письмовий переклад документів Київ

письменный перевод киевБюро перекладів TranslationStudio надає письмовий переклад в Києві з і на більш, ніж 50 мов світу на протязі вже більше 5 років, як для приватних осіб, так і для корпоративних. Ми зарекомендували себе, як компанія, яка виконає письмовий переклад тексту будь-якої складності і тематики точно в строк. Ви точно залишитеся задоволені якістю нашої роботи і обслуговування. Для постійних клієнтів ми пропонуємо особливі умови співпраці, наприклад, документи на письмовий переклад приймаються з 10.00 до 21.00, пропонуємо додаткові знижки на переклад, термінові переклади виконуються з мінімальною націнкою за терміновість. Також надаємо послуги нотаріального завірення перекладів та запевнення перекладів печаткою бюро перекладів. Якщо Вам необхідний письмовий переклад в дуже стислі терміни Ви можете скористатись послугою термінового перекладу документів. Завдяки накопиченим знанням, реалізації в нашій роботі новітніх технологічних досягнень сфери перекладів, а також завдяки підбору кращих фахівців у своїй справі, ми маємо все необхідне для того, щоб надати Вам якісні послуги перекладу документів будь-якої тематики з і на більш ніж 50 мов світу, в терміновому і надтерміновому режимі. Нашими профільними тематиками є: письмовий технічний переклад, переклад документів юридичної тематики, переклад медичних текстів, художній переклад.

Письмовий переклад ціна (и)

Вартість письмового перекладу - ціна на переклад документів розраховується виходячи з кількості умовних сторінок в документі. Одна умовна сторінка тексту становить 1800 символів з пробілами та розділовими знаками. На вартість письмового перекладу впливає також терміновість перекладу, складність перекладу, додаткові вимоги до перекладу. Найбільш популярною послугою є письмовий переклад з англійської, для даної мови ми пропонуємо виняткові умови співпраці. Щоб отримати додаткову інформацію - зателефонуйте або напишіть нам на пошту.

#ПослугаЦына, грн.
1 Переклад офшорних документів від 125  грн./1 сторінка
2 Нотаріальне завірення   150 грн./1 документ
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий письмовий переклад 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Вичитування / редагування перекладу 70% від вартості перекладу
8 Верстка (1 до 1 з оригіналом) від 60 грн. / 1 фактична сторінка

Для зручності пошуку необхідних Вам послуг перекладу, ми розбили сфери перекладів на кілька категорій, якщо Ви не знайшли необхідну Вам інформацію, в списках немає необхідних Вам документів або Ви хочете отримати додаткову інформацію про переведення Ваших документів, Ви можете відправити документи нам в пошту, в протягом 15 хвилин ми надішлемо Вам відповідь з точною вартістю і термінами здачі перекладу, або телефонуйте: Будемо раді відповісти на всі Ваші питання.

 

Бюро письменных переводов TranslationStudio

Бюро перекладів TranslationStudio пропонує послуги письмовий переклад Київ за дуже привабливими цінами. Якщо у Вас обмежений бюджет на переклад, ми все одно зможемо надати Вам декілька варіантів співпраці. Ціни на письмовий переклад зазначені за стандартну сторінку - 1800 символів з пробілами входить тексту. Наш розрахунок вартості перекладу дає можливість нашим клієнтам точно планувати свої витрати на переклад і економити додатково 10%-15% на якісних письмових перекладах.

Ми є найкращим бюро письмових перекладів, щоб переконається в цьому відправте нам Ваші документи на пробний тестовий переклад. Після отримання пробного перекладу, сподіваємося, Ви станете нашим постійним клієнтом. Ми розміщуємо відгуки наших клієнтів на сайті, тому що не хочемо зайвий раз турбувати клієнтів через дрібниці, але Ви завжди можете запитати у нас приклади наших робіт.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio