Переклад договору в Києві

Переклад договору в Києві

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

перевод договоров, на английский, с английского, на немецкий, с немецкого, нотариальный, цены, заказатьПереклад договору - це переклад угоди між двома компаніями, фізичними особами або між декількома компаніями про встановлення, зміну або припинення прав, обов'язків і т.д .. У більшості випадків в договорах прописується наступні: терміни договору, умови виконання обов'язків, обов'язки, способи оплати, форс мажор, відповідальність сторін і т.д., іншими словами, прописуються найважливіші умови і правила взаємодіями між компаніям або фізичними особами. Переклад договорів насамперед необхідний компаніям, яким необхідно укласти контракти з іноземними партнерами, а також для укладення контрактів зі споживачами. Також переклад договорів може знадобиться для надання перекладу договору в суди, банки і т.д.

Зазвичай, якщо переклад здійснюється для надання в офіційні установи, переклад контракту підлягає нотаріальному посвідченню, щоб мати відповідну юридичну силу. Найчастіше Ви відправляєте Ваш договір, щоб потенційні партнери, змогли оцінити умови та переваги роботи з Вашою компанією і цей документ, є "обличчям компанії". У випадку ж з іноземними партнерами, Вам потрібно відправити переказ контракту і дуже важливо, щоб переклад був виконаний якісно і був зрозумілий Вашим партнерам. Найбільш популярною послугою є переклад контракту на англійську, так як ця мова розуміють в багатьох країнах і маючи в своєму арсеналі такий документ, Ви зможете охопити безліч потенційних партнерів з різних країн.

Узнать стоимость перевода Ваших документов

Ціни (вартість) на переклад договору

Ціна на переклад договору розраховується, як і на більшість юридичних документів з коефіцієнтом за тематику - 1,1 - 1,4. Розрахунок ціни перекладу договору відбувається виключно, виходячи з фактичної кількості умовних сторінок в документі. Щоб дізнатися вартість перекладу ви можете просто відправити ваш документ нам в пошту. Нижче ми навели ціни на переклад договору і додаткові послуги, які найбільш популярні в даній категорії. Якщо у вас залишаться питання, будь ласка, звертайтеся до нас за контактними телефонами або пишіть нам в пошту.

#УслугаЦіна, грн.
1 Переклад договору от 50 грн./1 страница
2 Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий переклад договорів 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Переклад договору із залученням носія мови от 12 долл./1 страница
7 Вичитування / редагування готового перекладу контракту / угоди / договору 70% від вартості перекладу
8 штампа за запитом

Особливості перекладу договорів

Професійний переклад договорів означає, що партнер Вашої компанії або Ваші споживачі, які не володіють мовою, на якому написаний оригінал договору, зможуть прочитати умови співпраці і укласти контракт правильно розуміючи всі нюанси угоди. Переклад договору завжди здійснюється з використанням встановлених форм, правильної юридичної термінології, переклад договорів відноситься до  юридическим переводам, відповідно, стиль викладу перекладу повинен бути безособистісним і беземоційним. Головним аспектом перекладу договорів є скрупульозне ставлення до деталей, так як в перекладі контрактів все має значення. Наші перекладачі юридичної тематики завоювали довіряючи наших клієнтів. Ми змогли підібрати висококваліфіковану команду перекладачів, щоб надавати професійні переклади контрактів та угод. Таким чином, при збереженні високого рівня якості перекладів ми надаємо переклад договорів за низькими цінами. Переклад контракту ціна даної послуги залежить від терміновості виконання перекладу і складності тексту. Найбільш популярною послугою є переклад договорів на англійську. Для перекладу договорів на англійську ми завжди залучаємо дипломованого перекладача з достатнім досвідом у сфері перекладів, в сфері перекладів юридичних документів і з чудовим знаємо англійської мови, щоб Ви залишилися повністю задоволені нашими послугами. Також переклад договорів з англійської здійснюється дипломованими фахівцями. Якщо Вам потрібен переклад договору з англійської або переклад договору на англійську і Ви сумніваєтеся у виборі постачальника перекладацьких послуг, Ви можете замовити послугу безкоштовного тестового перекладу, щоб переконатися в якості надаваних нами послуг.

Розрахувати вартість перекладу
Які переклади договорів ми найчастіше виконуємо
 • переклад кредитної угоди;
 • переклад договору аутсорсингу
 • переклад договору позики
 • переклад договору дарування
 • переклад договору страхування
 • переклад трудового договору
 • переклад договору купівлі-продажу;
 • переклад договору оренди;
 • переклад трудового договору;
 • переклад договору поставки;
 • переклад договору надання послуг;
 • переклад агентського договору
 • переклад договору про конфіденційність
 • переклад інших договорів, які можуть Вам знадобитися
Как заказать перевод договора

Замовити переклад договору - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад договорів на англійську, російську, українську або будь-які інші мови. Також за допомогою цих методів ви можете довідатися про ціни на переклад договору з англійської на російську, вартість інших послуг.

Для цього ви можете:

 • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
 • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням
 • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
 • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Протягом понад 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу договорів з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу договорів. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і його здешевити. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність переведення необхідних Вам договорів.

Іншими профільними тематиками перекладів є: технічний переклад, фінансовий переклад, медичний переклад.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio