Бюро перекладів Київ ціни – прайс-лист

Бюро перекладів Київ ціни - прайс-лист

#МоваЦіна за 1800 символів з пробілами. (грн.)
1 Російська↔українська 55
2 Англійська ↔ українська/російська 125
3 Німецька↔ українська/російська 155
4 Італійська↔українська/російська  175  
5 Іспанська↔українська/російська  165  
Французська↔українська/російська  165  
7 Польська ↔українська/російська  165  
Китайська↔українська/російська  325
Японська↔українська/російська  325
10  Іврит↔українська/російськай 245
11 Болгарська↔українська/російська  215
12  Молдавська↔українська/російська  250 
13 Чеська↔українська/російська  235
14  Словацька↔українська/російська  250
15 Словенська↔українська/російська  250 
16  Білоруська↔українська/російська  245
17 Грецька↔українська/російська  295
18  Шведська↔українська/російська  350
19 Угорська↔українська/російська  250
20  Норвежська↔українська/російська  350
21 Естонська↔українська/російська  450 
22 Турецька↔українська/російська  290 
23 Португальська↔українська/російська  235
24 Грузинська↔українська/російська  215
25 Литовська↔українська/російська  250 
26 Латиська↔українська/російська  350 
27 Індонезійська↔українська/російська  450
28 Данська↔українська/російська  350

У таблиці вказані тільки основні мови перекладу. Якщо Ви не знайшли в ній необхідну Вам мову, Ви можете написати або подзвонити нам, щоб уточнити чи зможемо ми виконати переклад на необхідну Вам мову.

Ціни на переклад в бюро перекладів TranslationStudio - Київ

бюро переводов киев ценыВ даному розділі ми вказали ціни на послуги перекладу бюро перекладів Київ,  а також ціну супутніх послуг: нотаріального завірення та завірення печаткою бюро.

Також хочемо уточнити, що ціна на переклад написана для неспеціалізованих текстів, іншими словами, нескладних матеріалів, а також вказується за 1 умовну сторінку. Одна розрахункова сторінка - 1800 знаків з пробілами. Як розрахувати остаточну ціну перекладу матеріалу або тексту ви маєте можливість переглянути на даній сторінці.

Ціни на переклад бюро перекладів в таблиці наведені за переклад з і на мову одного обліково сторінки тексту (1800 знаків з пробілами). Ціна перекладу вашого матеріалу буде розрахована в залежності від кількості розрахункових сторінок в вашому тексті. Але також існує подорожчання (коефіцієнт тематики) за тематику перекладу. Іншими словами, ви самостійно можете розрахувати тільки приблизну вартість перекладу. Наприклад, на переклад технічного тексту з англійської на російську ціна може варіюватися дуже сильно в залежності від складності тексту.

Щоб отримати розрахунок ціни і термін здачі перекладу відправте нам ваш документ на пошту і протягом 20 хвилин ми надішлемо вам в листі розрахунок, в якому будуть вказані терміни і ціни на виконання замовлення. У нас є надбавка за тематику перекладу або, іншими словами, за специфіку перекладу. Тарифи, які вказані в прайсі, є актуальними тільки для перекладів текстів неспеціалізованій тематики, наприклад, для виконання перекладів договорів, листувань, довіреностей і т.д. Такі документи зазвичай відносять до юридичної тематики, але ми не розраховуємо вартість перекладу з націнкою за такі тексти. Для інших типів матеріалів, наприклад, для перекладу сайту (див. Сторінку - переклад сайту ціни), каталогу або інструкції діє коефіцієнт за специфіку перекладу. Але, якщо каталоги, сайти і т.д. нескладної тематики, то ціна на переклад буде розрахована за мінімальною вартістю, тобто за тією, яка вказана в цьому розділі сайту. Те ж стосується, якщо вам потрібно письмовий технічний переклад.

Вартість перекладу, розмір знижок і рядків здачі замовлення завжди оголошуються до початку перекладу. Якщо у вас «горять терміни», то ви має можливість в будь-якому момент скористатися такою послугою, як терміновий переклад.

Також просимо Вас заздалегідь надавати правильний переклад ПІБ, найменувань організацій і т.д., які присутні в документі, який ви відправили на переклад нам. Якщо до початку перекладу Клієнтом не було надано правильне написання імен, прізвищ, назв компаній і т.д. на мовою перекладу, то переклад імен, назв та інших власних імен здійснюється на розсуд спеціаліста, який робить переклад і зауваження до замовлення не приймаються.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

Вартість додаткових послуг:

Нотаріальне завірення перекладу - 150 грн./1 документ.
Засвідчення печаткою бюро перекладів- 50 грн./1 документ.

Ціни на переклад в більшості бюро перекладів ціни вказуються за сторінку готового перекладу. У нашому бюро перекладів вартість перекладу однієї сторінки тексту вказана на сайті за сторінку вхідного тексту і є остаточною. Бюро перекладів ціна за сторінку в нашій компанії достатчно демократична, також у вартість включена вичитування перекладу редактором. Діють також знижки на обсяг перекладу або на певні документи. Ціна на переклад тексту при терміновому перекладі документів розраховується за подвійним тарифом. Розцінки на переклад, які зазначені в цій таблиці є актуальними, якщо ціни на переклад тексту зміняться, ми обов'язково відобразимо це на сайті. Ціни в київських бюро перекладів дуже відрізняються один від одного і розраховуються, тому завжди уточнюйте остаточну вартість перекладу до початку перекладу. Замовивши у нас переклад Ви отримаєте якісний переклад недорого і в дуже стислі терміни.

Інші профільні тематики

Як замовити переклад документів

Замовити переклад документів - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад документів. З питань бюро перекладів ціни ви можете також зв'язатися з менеджерами бюро перекладів. Також ви можете перейти по посиланню і знайти більше інформації про нотаріальний переклад м. Київ ціна. А також ви можете дізнатися переклад сайту вартість, просто натиснувши на посилання, а також, наприклад, переклад диплома на турецький.

Для цього ви можете:

  • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
  • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням
  • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
  • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio