Переклад з білоруської, на білоруську

Переклад з білоруської, на білоруську

перевод документов на белорусский, с белорусского, цены, заказать, киевПереклад документів на білоруську мову може бути виконаний двома виконавцями, тобто або дипломованим перекладачем український або носієм мови. Переклад носієм мови в TranslationStudio в результаті виходить набагато якісніший в тому сенсі, що більш зрозумілий кінцевому іноземному користувачеві. Але і переклад українською перекладачем буде на 100% правильний, буде переданий зміст тексту і т.д.

Як вибрати, що краще? Дуже просто. Вам необхідно зрозуміти, яка мета перекладу і на цьому все. По-перше, переклад носієм мови необхідний для документів зовнішнього користування. Наприклад, якщо вам потрібен переклад сайту на білоруську мову або переклад каталога на білоруську мову. Для документів, таких як переклад з української на білоруську договори, які будуть використовуватися всередині компанії або для перекладу листування зійде переклад українським перекладачем.

Ціни на переклад документів на білоруську мову

Переклад на білоруську мову здійснюється, як уточнювалося вище, в більшості випадків українським перекладачем, який спеціалізується на необхідній тематиці перекладу. Наприклад, юридичний переклад договора буде виконано юридичним перекладачем, а технічний переклад текстів – технічним, переклад медичних документів – медичним. Такий переклад буде оцінений в залежності від його складності, типу документа і терміновості перекладу, тобто термінів, в які ви хочете отримати переклад. Виходячи з усіх цих факторів, ми розраховуємо вартість перекладу з націнкою за складність перекладу або без неї. Також термінові переклади виконуються з націнкою за терміновість перекладу. Націнка за терміновість перекладу варіюється від 50% до 150% від вартості перекладу, який був би виконаний в стандартні терміни.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на белорусский с украинского или русского от 245 грн./1 страница
2 Перевод с белорусского на украинский или русский от 245 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на белорусский с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода (для нестандартных документов)  70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Термін виконання

Стандартні терміни - це той час, який витрачається зазвичай перекладачем для виконання перекладу. Стандартний термін розраховується, виходячи зі стандартної швидкості, яка становить: переклад на білоруську мову - 4-6 сторінок день, переклад з білоруської мови - 5-7 сторінок в день. Але необхідно враховувати при розрахунку вартості перекладу і додаткові вимоги до перекладу, наприклад, верстка перекладу, яка зазвичай потрібна для перекладу документів, таких як інструкції або каталоги, а також завірення перекладу. Завірити переклад ми можемо або нотаріально або печаткою бюро перекладів. Щоб дізнатися більше про вартість перекладу, завірення і терміни перейдіть на відповідні сторінки нашого сайту.

Подивіться також статтю - переклад і завірення документів, а також статтю перекласти з литовскої мови на русійську. 

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio