Переклад меню ресторану

Переклад ресторанного меню

перевод меню

Переклад меню ресторану - це письмовий переклад позицій меню, що є необхідным для кожного ресторану, який націлений на іноземну аудиторію. Переклад меню ресторану англійською мовою повинно бути таким же «смачним», як і на російській або українській, так як «дослівний» переклад, швидше за все, не зможе розкрити весь потенціал вашого меню. Також англійське меню ресторану буде служити додатковим бонусом для ваших російськомовних або україномовних відвідувачів.

Ми перекладаэмо меню на англійську або інші мови протягом усього часу існування бюро перекладів, тому ми готові запропонувати вам якісні послуги перекладу ваших текстів за прийнятними цінами і в стислі терміни.

Ціна на переклад меню ресторану:

Скільки коштує переклад меню на англійську? або іншими мовами? Меню не є шаблонним документом, і ціна на переклад меню не може бути вказана як стандартний тариф. Такі документи розраховуються індивідуально в залежності від формату меню, яке ви нам надасте, складності текстів меню, мови перекладу, виходячи з цих факторів, ми вкажемо вам вартість перекладу ваших текстів.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод меню от 50 грн./1 страница
2 Вёрстка от 50 грн./1 фактическая страница
3 Вычитка носителем языка 250 грн./1 страница
4 Срочный перевод  2-й тариф
5 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
6 Скидки на перевод 5% при заказе от 2000 грн.
7 Внесение изменений в наш перевод при изменении меню по запросу

Ми вказуємо вартість перекладу меню на англійську, але не редагування, тому що дану послугу для даного типу документів ми не надаємо. То якщо у вас є вже меню англійською і ви його хочете просто перевірити, на жаль, ми не зможемо вам з цим допомогти.

Ціна перекладу також може включати вичитку носієм мови, тільки за запитом, важливо також розуміти, що дана послуга не всім потрібна, краще спочатку покажіть своє меню і проконсультуйтеся з менеджерами нашого бюро перекладів.

Терміни

меню на английском

Англійське меню ресторану ми можемо створити, тобто перекласти, швидше за все, на наступний день з моменту надходження замовлення. Якщо вам потрібен переклад ресторанного меню на англійську, але великого меню або відразу декількох, то терміни виконання ми будемо розраховувати індивідуально. У разі, якщо вам потрібно буде відразу друкувати меню - то ми можемо здавати переклади частинами або знайти якийсь інший вихід.

Також хочемо уточнити, що ми не можемо скласти меню англійською мовою. Ми, на жаль, займаємося тільки перекладом.

Як замовити переклад

Щоб замовити переклад та отримати англійське меню ресторану необхідно зробити наступне:

  1. Надіслати документи нам через пошту або через сайт,
  2. Почекати відповіді від менеджера про вартість перекладу меню,
  3. Оплатити ціну на переклад,
  4. Отримати переклад меню англійською.

Якщо вас цікавить ціна перекладу попередня, то ви можете проконсультуватися з менеджерами компанії в телефонному режимі. Ми постараємося якомога точніше вказати вам вартість і терміни виконання замовлення.

Яке меню ресторану ефективне?

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio