Переклад на болгарську мову і з болгарської

Переклад на болгарську мову і з болгарської

перевод документов с болгарского на русский, украинский, на болгарский, ценыПереклад документів на болгарську мову незалежно від тематики перекладу, навіть якщо переклад паспорта на болгарську мову здійснюється дипломованим перекладачем, який спеціалізується на перекладі певної тематики перекладу, а також в залежності від документа перекладу і на перекладі необхідного документа. Наприклад, переклад устава або переклад договора будуть виконувати різні перекладачі, які професійно виконують юридичний переклад документів, але в свою чергу один спеціалізуватиметься на перекладі контракту, інший, на перекладі устава. Переклад інструкції буде  виконаний технічно перекладачем, який зробить 100% грамотний переклад технічких документів, а переклад медичних документів буде виконаний медичним перекладачем. Також ми можемо запропонувати вам вичитку перекладу на болгарську мову носієм мови. Це поліпшить текст з точки зору стилю викладу тексту. Також в деяких випадках ми готові віддати текст на вичитку профільного спеціаліста.

Ціни на переклад документів на болгарську мову

Ціни на переклад ви можете подивитися за посиланням. Залежно від складності перекладу, терміновості перекладу, термінів виконання перекладу і т.д. вартість перекладу буде розрахована з націнкою за складність перекладу або без неї. Також існує націнка за терміновість перекладу. Терміновий переклад документів на болгарску мову оцінюється за подвійним або полуторному тарифу, якщо переклад надстроковий, то вартість перекладу буде розрахована по 2,5 тарифу.

Також на вартість перекладу дуже сильно впливають додаткові вимоги до перекладу. Наприклад, це можуть бути такі вимоги або умови переведення - завірення перекладу, верстка перекладу і т.д. Також, якщо ваш текст для перекладу на болгарський буде нечитабельним або його буде дуже важко розпізнати, за допомогою різних програм, то він буде передрукований, що відповідно вплине на вартість перекладу. Також існує два способи завірити переклад на болгарську: нотаріальне завірення перекладу і завірення перекладу печаткою бюро перекладів. Нотаріальний переклад або нотаріальне завірення перекладених документів - це те завірення, яке надає перекладу таку ж юридичну силу, як і оригінал документа. Завірення перекладу печаткою агентства тільки підтверджує, що переклад був виконаний в спеціалізованому агентстві перекладів. Якщо у вас виникнуть питання щодо завірення, то ви завжди можете зв'язатися з співробітниками компаніями для того, щоб провести з ними консультації.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на болгарский с украинского или русского от 215 грн./1 страница
2 Перевод с болгарского на украинский или руский от 215 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на болгарский с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Переклад на болгарську і з болгарської мови - терміни виконання перекладу

Залежно від типу документа, складності перекладу, терміновості перекладу, тобто термінів, які вам потрібні, ми розрахуємо терміни перекладу. Зазвичай переклад на болгарську мову здійснюється зі швидкістю - 4 - 6 сторінок в день. Така швидкість є стандартною швидкістю для даної мови. Переклад з болгарської мови здійснюється з великою швидкістю, приблизно 5-7 умовних сторінок в день. Одна умовна сторінка тексту мкладає - 1800 символів з пробілами та розділовими знаками. Якщо Вам необхідний переклад на болгарську Київ, заповнюйте заявку на сайті або пишіть нам в пошту - ми точно зможемо Вам запропонувати кращі умови виконання Вашого замовлення.

Бюро перекладів у Києві - переклад на болгарський

Бюро перекладів в Києві  виконує письмові переклади документів і текстів на болгарську мову протягом більш ніж 5 років. Ми гарантуємо якість перекладу і його відповідність вашим вимогам. Якщо ж ми не зможемо повністю задовольнити ваші вимоги, то ми все виправимо за свій рахунок або повернемо оплачені вами гроші. Також ви завжди можете подивитися на якість перекладу до його замовлення, замовивши тестовий переклад, він абсолютно безкоштовний для клієнта, а також виконується тими ж перекладачами, що залучаються для основного перекладу.

Ви також можете подивитися статтю перекласти з литовскої мови на російську, а також - переклад з української на білоруську.

Красиве і захоплююче відео про Болгарію

Приємного вам перегляду 🙂

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio