Переклад інструкцій

Переклад інструкцій в Києві

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

Переклад інструкцій - це переклад документів, які містять правила, порядок використання певного товару і/або встановлюють порядок виконання будь-яких операцій, дій і т.д/.. Переклад інструкцій обов'язково необхідний для правильного використання чого-небудь і, відповідно, потрібен для компаній, які хочуть успішно реалізовувати свій товар на закордонних ринках, так як нікому не потрібний товар, який неможливо правильно налаштувати і використовувати без знання мови виробника. Переклад інструкцій відноситься до технічного перекладу, відповідно, таким видом перекладу повинен займатися перекладач, який спеціалізується на даній тематиці перекладу, так як в противному випадку переклад буде зроблений неякісно.

 

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

 

Особливості перекладу інструкцій

Так як переклад інструкції, перш за все це переклад правил використання товару або послуги, то такий переклад повинен здійснювати з використанням встановлених норм, форм, термінів і т.д., тому що якщо перекладач буде імпровізувати при перекладі інструкції, то швидше за все користувачеві товару доведеться попітніти перед тим як налаштувати товар під себе. Щоб уникнути таких помилок в перекладі ми завжди використовуємо програми пам'яті перекладів, щоб заздалегідь задати вірний переклад того чи іншого виразу. При перекладі інструкцій перекладачеві обов'язково потрібно отримати додаткову інформацію про товар, інструкцію до якого він буде переводити, наприклад, каталог продукції або також буде достатньо надати посилання на сайт виробника товару. Дані умови використовуються для всіх тематик перекладів і всіх документів, з якими ми працюємо. Нашими профільними мовами перекладу інструкцій є: переклад інструкцій з англійської, переклад інструкцій з німецького.

 

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

 

Інструкції, які ми переводимо:

  • Переклад керівництв інструкцій з експлуатації різних видів техніки;
  • Переклад інструкцій до ліків;
  • Переклад інформаційно-довідкових документів, технічних паспортів;
  • Переклад оригінальних гарантійних талонів;
  • Переклад посадових інструкцій
  • Переклад інструкцій із застосування лікарського препарату.

Протягом понад 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу інструкцій з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу інструкцій. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і надати низькі ціни на переклад. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність переведення необхідних Вам інструкцій. Також ми пропонуємо Вам скористатися нашими іншими послугами при необхідності, наприклад, переклад договорів, переклад каталогів, переклад сайтів, переклад довіреностей, срочным переводов документов, перевод брошюр.

Переклад інструкції ціна

Ціна на переклад інструкцій відрізняється в залежності від їх складності, терміновості перекладу, а також додаткових вимог до перекладу. Подивитися ціни на загальну тематику ви можете на сторінці - цены на перевод. На ній зазначена вартість перекладу загальної тематики. Для текстів підвищеної складності діють інші ціни. Тому, щоб дізнатися вартість перекладу необхідно відправити документи нам в пошту. Протягом 20 хвилин ми надамо вам відповідь щодо вартість перекладу вашого файлу, а також термінів виконання замовлення. Якщо у вас будуть додаткові питання, задавайте їх в листі, ми також дамо відповідь на них.

#ПослугаЦіна, грн.
1 Переклад інструкцій від 55 грн./1 сторінка
2 Верстка інструкцій від 60 грн./1 сторінка
3 Нотаріальне засвідчення перекладу для інструкцій не надається
4 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
5 Терміновий переклад документів 2-й тариф
6 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
7 Переклад інструкції з залученням носія мови від 14 євро/1 сторінка
8 Вичитування/редагування готового перекладу 70% від вартості перекладу
Як замовити переклад документів

Замовити переклад документів - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад документів.

Для цього ви можете:

  • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
  • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням
  • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
  • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio