Переклад стандартних документів

перевод стандартных документовПереклад стандартних документів є одним з найпростіших видів перекладів, так як всі документи видаються в певному форматі, в якому окрім основної інформації нічого не змінюється. Відповідно, такі документи легко переводити і контролювати якість перекладу. Але при такому перекладі вага кожної помилки дуже великий, тому потрібно контролювати правильну транслітерацію ПІБ, назви компаній, населених пунктів і т.д. Щоб уникнути таких помилок ми завжди віддаємо переклад на вичитку редактору і висилаємо документи на узгодження замовнику. Також практично завжди переклад стандартних документів вимагає нотаріального завірення або завірення печаткою бюро перекладів. За посиланнями ви зможете прочитати більш детальну інформацію про те, що таке запевнення і як воно здійснюється.

Ціни на переклад стандартних документів

Ціна на переклад стандартних документів, наприклад, свідоцтв, паспортів, дипломів оцінюється, як за переклад однієї умовної сторінки. Ціни на переклад Ви можете переглянути в розділі Ціни.  Зверніть увагу, що деякі документи, які відносять до розділу стандартні документи можуть бути обсягом понад 1 умовної сторінки. А це означає, що вони будуть розраховані за кількістю символів в документі. Дізнатися більше про вартість перекладу, а також про терміни виконання перекладу ви можете у менеджерів компанії за контактними телефонами або надіславши документи нам в пошту.

Термін виконання перекладу стандартних документів складається приблизно 10 стандартних документів в день. Термін і ціна на переклад стандартних документів завжди залежать від якості оригіналу і від мови перекладу. Щоб дізнатися вартість перекладу Вам необхідно відправити документи нам на пошту для прорахунку вартості перекладу або заповнити форму онлайн-заявки.

Розрахунок вартості перекладу та строків виконання всього пакету документів

Прорахунок вартість виконується протягом 15 хвилин з моменту відправлення листа нам на пошту. У листі буде вказана остаточна вартість перекладу і ціни на переклад. Також Ви завжди можете замовити терміновий переклад стандартних документів. Такий переклад виконується в терміновому режимі, що означає, що терміни виставляє клієнт. Оцінюється терміновий переказ за терміновим тарифом, іншими словами, з надбавкою за терміновість перекладу в 50% або 100% в залежності від обсягу документа. При відправці документів нам в пошту обов'язково вказуйте мову перекладу, необхідність запевнення, а також інші вимоги та умови, які у вас можуть бути. Це необхідно для того, щоб співробітник компанії більш точно зміг визначити вартість і терміни виконання перекладу. Якщо умови переведення були змінені, то вартість і терміни будуть розраховані заново.

Документи, які відносять до перекладу стандартних документів:

Бюро перекладів TranslationStudio надає переклад стандартних документів в дуже стислі терміни за демократичною ціною. Також Ви можете замовити при необхідності переклад договорів, інструкцій та інших документів, наприклад, каталогів або текстов сайта. Всі наші перекладачі є дипломованими фахівцями, які спеціалізуються на певній тематиці перекладу. Це означає не тільки те, що переклад буде виконаний правильно з точки зору термінології, а й швидко, так як наші фахівці мають всі необхідні інструменти і ресурси, які можуть допомогти їм виконати переклад швидко і якісно.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio