Переклад виписки з банку

перевод выписки с банка

Переклад виписки з банку - навіщо потрібен цей переклад. Виписка з банківського рахунка - типовий документ, який свідчить про відкриття рахунку клієнтом в комерційному банківській установі. Ця довідка показує рівень фінансового стану клієнта, рух коштів, розмір доходів і витрат. У бланку зазначаються такі дані:

  • порядковий номер;
  • операції типу кредит-дебіт;
  • залишок;
  • дати і час здійснення транзакцій;
  • банківські комісії;
  • та інші дані.

Коли необхідний переклад виписки з банку

Життєвих ситуацій, коли може знадобитися переклад виписки з банківської установи, може бути кілька. Наприклад, ви збираєтеся поїхати в іншу країну і для оформлення візи вам необхідно надати переклад цього документа (див. переклад для візи). При оформленні закордонного паспорта або для оформлення іпотеки в іноземному банку, вам також обов'язково знадобиться перекладена довідка (див. переклад довідки).

Здійснювати переклад таких документів повинен професійний перекладач, а не любитель, особливо коли готовий варіант необхідний в екстремально стислі терміни. Будь-які неточності у формулюваннях, розмиті фрази і помилки в даному випадку недопустимі, оскільки іноземні установи можуть відмовити вам у наданні послуг або відкритті візи, якщо документ буде оформлений не за правилами.

Особливості перекладу виписки

Оскільки довідка з банку складається з великих таблиць і дрібного тексту, замовнику перш ніж звертатися в агентство перекладу, необхідно подбати про якість копії або сканування документа.

Незважаючи на те, що в банківській виписці міститься малий обсяг інформації, в тексті зустрічається багато бухгалтерських термінів, абревіатур і персональних даних. Вся ця інформація повинна бути переведена чітко і коректно. В таких документах велике значення приділяється деталям, і з таким завданням може впоратися тільки фахівець. Виконавець такого замовлення повинен розуміти специфіку початкового тексту і грамотно передати його суть на англійську або інші іноземні мови.

Як замовити переклад виписки з банку

Замовити переклад шаблонних документів в бюро перекладів «TranslationStudio» можна відправивши їх копії / скани нам на пошту або заповнивши форму на сайті. Протягом 15 хвилин вам повідомлять загальну вартість перекладу документа над вашим замовленням, з урахуванням мови, складності та терміновості.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio