Бюро перекладів м. Київ

icon_6

Письмовий переклад

Бюро перекладів Київ TranslationStudio надає повний спектр послуг письмового перекладу документів будь-якої складності, будь-якої тематики, протягом більше 5 років. Кількість мов – 50. Це 177 635 683 940 025 варіантів мовних пар перекладу. 94,5% наших клієнтів повторно замовляють у нас переклади. 97,3% клієнтів рекомендують нас. 98,1% переказів здаються раніше зазначеного нами терміну. Кожен день ми виконуємо переклади загальною кількістю більш 654 000 символів. Всі ці показники говорять про те, що ми зарекомендували себе, як професіонали своєї справи. Нам довіряють компанії по всьому світу. Дозвольте нам завоювати і Вашу довіру.

icon_3

Завірення перекладу

Залежно від мети подачі перекладу документів і установи, куди Ви будете подавати документи Вам потрібно нотаріальне завірення перекладу або засвідчення печаткою бюро перекладів. Нотаріальний необхідний у тому випадку, якщо перекладений документ буде виконувати функції офіційного документа, мати юридичну силу. Засвідчення печаткою агентства перекладів є підтвердженням того, що переклад був виконаний дипломованим спеціалістом. При засвідченні печаткою бюро переклад документа не матиме юридичну силу. Ми готові проконсультувати вас щодо завірення ваших документів.

icon_2

 Терміновий переклад

Терміновий переклад документів – необхідний у випадках, коли переклад повинен бути виконаний в день замовлення або зі швидкість вищою, ніж стандартна швидкість – 8/10 стр. в 1 робочий день. Іншими словами, терміновий переклад документів виконується в терміни, які вказує клієнт. Вартість термінового замовлення розраховується виходячи з кількості умовних сторінок в документі і терміновості. Тематика і складність перекладу не впливає на ціну термінового перекладу, а тільки на терміни здачі. Ми виконуємо термінові замовлення текстів будь-якої складності. Націнка за терміновість варіюється від 50% до 100% в залежності від перерахованих вище факторів. Ви можете дізнатися більше перейшовши за посиланням внизу.

Мови перекладу

Тематика перекладів або наша спеціалізація

Тематика бюро перекладів в Києві. Нашими профільними тематиками перекладів є: юридичний переклад, технічний переклад, медичний переклад, переклад фінансових документів, переклад художніх текстів. А також здійснюємо письмовий переклад документів, які відносяться до таких сфер: сільське господарство, екологія, автомобілі, IT, політика, комп’ютерна техніка, реклама, мода, спорт, мистецтво, релігія. →Переглянути всі тематики перекладів

Про київське бюро перекладів «TranslationStudio»

Чому перекладацькі компанії краще приватних перекладачів?

Розширення міжнародних контактів в приватних і юридичних цілях – одна з особливостей сучасного життя. З кожним роком число компаній, які співпрацюють з іноземними представництвами, стрімко зростає. В таких умовах без професійних перекладацьких послуг обійтися неможливо. Коли мова йде про міжособистісних контактах з іноземцями, вистачить і мінімальних знань іноземної мови, але для ведення серйозних переговорів і роботи з юридичною документацією перекладач-професіонал вкрай необхідний. При роботі над такими серйозними документами не можна упускати деталі, а для кожного терміна необхідно підібрати точний аналог на мові перекладу.

Звертатися до приватного перекладачеві не саме правильне рішення, тому що далеко не кожен зможе якісно перекласти багатосторінкові обсяги інформації і вкластися в терміни. В агентстві до роботи над об’ємними і складними замовленнями підключається ціла команда досвідчених перекладачів, редакторів та коректорів. Тільки так можна вкластися в терміни вчасно, особливо якщо це термінове замовлення.

Залучення професіоналів необхідно при перекладі:

 • об’ємної інформації;
 • текстів складної тематики (юридичної, економічної, технічної);
 • інформації з рідкісних і екзотичних мов.

Наявність в початковому тексті специфічної термінології – серйозна проблема для лінгвіста, навіть якщо він добре володіє іноземною мовою. Для того щоб грамотно перекласти складні технічні інструкції або юридичний контракт необхідно мати спеціалізовані знання у вузьких сферах і знати терміни-аналоги на іноземній мові. Тільки так можна домогтися переведення високого рівня якості!

Особливого підходу вимагає робота з документами, де однаково важливо і текстовий зміст, і структура, і оформлення. Тільки досвідчений фахівець здатний поєднати всі ці нюанси і виконати завдання.

Важливо враховувати і той момент, що здійснити переклад текстів з рідкісних мов, якими володіють, в основному, його носії, вкрай складно. У такій ситуації допоможе агентство, де працюють співробітники-поліглоти. Так, в бюро перекладів «TranslationStudio» працюють професіонали, які володіють 70+ лінгвістичними системами. Для наших фахівців не складе великих труднощів працювати одночасно з текстами різних спрямувань: науковими, художніми або технічними.

TranslationStudio: ми працюємо з усіма регіонами України 

Для нашої компанії не має значення, де територіально знаходиться замовник – в Маріуполі, Полтаві, Мелітополі, Львові, Херсоні або в одному з районів Києва: Оболонь, Троєщина, Поділ, Лівобережна або Хрещатик. Якщо вам необхідно перевести документ будь-якого обсягу, агентство «TranslationStudio» готове надати вам професійну допомогу. Наші фахівці володіють не тільки широко поширеними європейськими мовами, а й китайським, грецьким, корейським, арабським, грузинським, вірменським і іншими. Ми надаємо послуги письмового перекладу на більш ніж 70 мов світу.

Завдяки багаторічному досвіду роботи нашого агентства і винятковій якості послуг, що надаються ми змогли завоювати довіру наших клієнтів. Компанія «TranslationStudio» продовжує розширювати і вдосконалювати послуги.

Ми прагнемо до того, щоб домагатися високого рівня якості перекладу і дотримуватися термінів незалежно від обсягів і складності замовлень. Крім глибоких знань в різних сферах, наші співробітники використовують передові технології і комп’ютерні програми. Все це дозволяє справлятися з будь-якими замовленнями на гідному рівні.

Дізнатися скільки коштують послуги перекладу в нашій компанії для фізичних осіб і юридичних фірм можна на сайті. Ціни можуть варіюватися в залежності від таких факторів: терміни, тематика, складність початкового тексту, робочі мови.

Які послуги вам доступні вже зараз?

Якщо вам терміново знадобилося перекласти технічний текст, нотаріально завірити документи або проставити апостиль, не варто шукати бюро в своєму районі, краще відразу звернутися до наших менеджерів. Послуги перекладачів агентства «TranslationStudio» поширюються на всі регіони України, в тому числі на такі міста: Кривий Ріг, Чернігів, Ізмаїл, Мелітополь, Дніпро, Кременчук, Богуслав, Житомир, Вінниця, Черкаси, Ізмаїл, Хмельницький, Бердичів, Чорноморськ, Березань, Умань, Кам’янське, Вишневе, Кропивницький, Суми, Обухів, Бердянськ, Дрогобич, Одеса, Стрий, Полтава, Славутич, Бориспіль, Херсон, Тернопіль, Львів, Вишгород, і інші.

До переліку наших послуг входить:

 • письмові переклади будь-якої тематичної спрямованості та рівня складності, будь то юридичний контракт, технічна інструкція або медичний висновок;
 • легалізація документів і завірення печаткою;
 • підготовка документів для відкриття візи в посольстві;
 • термінові замовлення;
 • залучення лінгвіста вузького профілю для роботи над замовленням;
 • адаптація сайтів.

За правилами агентства «TranslationStudio» на виконання замовлень з категорії стандартних йде один або два робочих дня, а на термінові замовлення йде 1-3 години.

Вигідні сторони нашої компанії

Причин, чому клієнти звертаються в наше агентство за перекладацькими послугами, кілька:

 • відповідальність співробітників;
 • своєчасне виконання замовлень;
 • можливість перекладу з/на кілька десятків іноземних мов;
 • індивідуальне обслуговування;
 • прийнятні ціни.

Ми завжди прислухаємося до побажань замовників щодо перекладу, оформлення, термінів. Вартість послуг фахівців агентства «TranslationStudio» по переводу з корейського, турецького, китайського, португальського, польського, хінді та інших мов виявиться для вас цілком прийнятною. Якщо ви порівняєте ціни найближчого до вашого будинку бюро з тарифами нашої компанії, то побачите, що наші послуги дешевше. Ми намагаємося дотримуватися середніх показників щодо цінових пропозицій конкурентів. Але такий підхід до ціноутворення ніяк не впливає на якість нашої роботи – вона повністю відповідає міжнародним стандартам, а про переклади від нашого агентства було багато позитивних відгуків з-за кордону.

Як відбувається процес роботи над замовленнями?

Перш ніж приступати до замовлення, менеджери з’ясовують всі деталі та побажання у замовника. І в подальшому, в процесі роботи ми можемо консультуватися з клієнтом. До кожного замовлення, навіть простому або стандартному, залучаються як мінімум 2 співробітники (перекладач і редактор). Вони детально вивчають технічне завдання і йдуть йому, а також у них є індивідуальний глосарій. На кожному новому етапі виконання замовлення, виконується перевірка якості. У тих випадках, коли потрібно провести роботу з великим об’ємом інформації і в найкоротший термін, на допомогу може прийти команда фахівців. В результаті спільної роботи клієнт отримує якісно виконаний переклад.

Хто наші клієнти?

Послуги компанії «TranslationStudio» розраховані як для приватних осіб, так і для великих компаній. Крім того, ми працюємо з жителями різних районів столиці, міста і регіону країни. Ви можете зробити замовлення в онлайн режимі, навіть якщо ви перебуваєте далеко від нашого офісу, наприклад, в одному з наступних районів Києва: Борщагівка, Дніпровський, Святошино, Оболонський, Деснянський, Шевченківський, Лівобережна, Нивки, Хрещатик, Академмістечко, Майдан Незалежності, Лук’янівка , станція Театральна, Арсенальна, Шулявка, Позняки, Палац Україна, станція Героїв Дніпра, Золоті Ворота, Троєщина та інших. Жителі інших українських міст можуть оформити замовлення онлайн, зателефонувати і надіслати вихідний документ на нашу пошту.

Чи можна дізнатися вартість замовлення до роботи?

Одна з переваг нашої компанії в тому, що ми можемо оцінити роботу до роботи, а не за фактом. Як тільки ми отримаємо технічне завдання і документи для перекладу, протягом 15 хвилин менеджери повідомлять клієнту загальну суму з урахуванням складності, термінів і обсягу. Так, замовник зможе розрахувати заздалегідь, у скільки йому обійдеться весь замовлення.

Гнучкий підхід і продумана система менеджменту допомагає нам справлятися з будь-якими замовленнями, навіть найбільш трудомісткими і терміновими. Ми добре розуміємо, як важливо замовнику отримати якісний готовий переклад вчасно і за розумною ціною.

Бюро перекладів в Києві

 
Ви можете дізнатися всю необхідну Вам інформацію щодо перекладів зателефонувавши нам за контактними номерами телефонів або надіславши листа нам на пошту. Файли на переклад Ви можете відправити нам в пошту в будь-якому зручному для Вас форматі.
 
 
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio