Від чого залежить вартість нотаріального перекладу документів

від чого залежить вартість нотаріалного перекладу документів Нотаріальний переклад – це переклад із наступним завіренням у нотаріуса. При цьому останній завіряє лише справжність підпису перекладача, а не правильність. Нотаріальний переклад  може знадобитися в багатьох випадках, наприклад, при виїзді за кордон на заробітки або при вступі до іноземних ВНЗ.

Вартість цієї послуги складається з двох складових: вартості власне перекладу та нотаріального завірення. Є низка факторів, що впливають на ціну даних послуг.

Що впливає на вартість перекладу

Мова.Переклад на рідкісні мови завжди коштує дорожче, ніж на популярні (французька, англійська, китайська, німецька та ін.). Пояснюється це тим, що кваліфікованих перекладачів, які працюють із рідкісними мовами (наприклад, боснійська) мало.

Тематика документа та його особливості. Можна виділити "звичайні" (тобто загальні) документи та вузької спрямованості. До перших відносяться, наприклад, посвідчення водія, паспорти, свідоцтва про народження та ін. У них немає спеціальних термінів, а також існують вже готові шаблони. Переклад таких документів коштує дешево. Інша справа з вузькоспрямованими матеріалами, наприклад, з угодами про постачання медичного обладнання та ін. Перекладачеві потрібно розбиратися в конкретній області, володіти відповідною термінологією тощо. Тому процедура коштуватиме дорожче.

Об'єм матеріалу. Тут все зрозуміло – чим більший обсяг, тим дорожче коштуватиме послуга. Ціна зазвичай вказується за 1 сторінку, або за конкретний документ, наприклад свідоцтво про народження.

Терміни. Стандартна швидкість аналізованої процедури – 8-10 стор на день. За терміновість доведеться переплатити, наприклад якщо результат потрібен вже завтра.

Що впливає на вартість нотаріального завірення

Тип документа. Вартість завірення перекладу різних типів документів може бути різною.

Кількість. Оплачувати потрібно завірення кожного документа. У деяких випадках за одночасне завірення великої кількості документів у бюро перекладів можна отримати знижку.

Терміновість.

У нашому перекладацькому бюро ціни на переклад цілком прийнятні. Перекладаємо різні типи документів, працюємо з 50-ма мовами.

Вас також може зацікавити стаття:

 

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio