Переклад документів на грецьку і з грецької

Переклад на грецьку і з грецької

перевод документов на греческий, с греческого, цены, заказать, Киев

Переклад документів на грецьку мову або з грецької мови ви можете замовити трьома зручними і простими способами. Перші два дуже прості і зручні для людей, яким не потрібне завірення перекладу. Точніше навіть для тих, яким і потрібна така послуга, підійде також. Перший варіант: відправити документи нам в пошту за допомогою вашої поштової скриньки. Другий варіант: відправити документи через форму онлайн замовлення на нашому сайті.

В даних випадках ви зможете дізнатися вартість перекладу і терміни виконання перекладу  вже протягом  15 хвилин з моменту отримання нами вашого листа. Переклад на грецьку мову з завіренням перекладу ви також можете замовити, використовуючи дані способи, так як ви можете відправити документи нам в пошту в будь-якому форматі, який буде вам зручний. Бюро перекладів в Києві виконує  переклад документів і текстів грецькою мовою або з грецької практично всіх тематик і будь-якої складності. Якщо у вас виникла така необхідність, то ви можете просто надати ваші файли нам в пошту. Протягом декількох хвилин менеджер компанії надасть вам прорахунок вартості і строків виконання перекладу саме вашого документа. Терміни і вартість не змінюватимуться до закінчення роботи над файлом.

Третій спосіб, який також зручний для вас - це підвезти документи до нас в офіс або відправити документи з кур'єром. Ми знаходимося на Подолі прямо біля метро. Якщо ви вибрали цей варіант, то ви дізнаєтеся вартість перекладу на місці, але ми вам рекомендуємо попередньо зателефонувати нам і уточнити вартість перекладу і терміни виконання, щоб ваша поїздка була більш ефективна.

Терміни виконання перекладу

Переклад на грецьку мову і з грецької мови здійснюється в терміни, які встановлює клієнт - це звичайна практика. Також ми завжди уточнюємо стандартні терміни переведення, якщо ваші терміни більше схожі на термінові. Так як терміновий переклад документів оцінюється за подвійним тарифом або полуторному. А надстрокові переклади - 2,5 тарифу.

Переклад документів на грецьку мову і з грецької мови здійснюється з середньою швидкістю, яка складає приблизно 5-7 умовних сторінок в день. Одна умовна сторінка становить - 1800 символів з пробілами та розділовими знаками.

Дізнитись вартість перекладу та терміни перекладу ви можете також, як і замовити переклад на грецьку. Переклад з грецької замовляється таким же чином. Дуже важливо пам'ятати, що при замовленні перекладу вам обов'язково необхідно уточнити всі вимоги до перекладу і умови перекладу, щоб ми могли точно оцінити вартість і терміни переведення.

Ціни на переклад на грецьку мову

Переклад на грецьку оцінюється, як і всі інші переклади, виходячи зі складності тексту, його обсягу, терміновості виконання замовлення, а також інших факторів, наприклад, як вимоги до перекладу клієнта або читабельність або якість оригіналу. Ціни на переклад ви можете подивитися, відкривши сторінку по посиланню. На ній зазначені ціни на переклад на грецьку мову для текстів загальної тематики, а також ціни на інші мови, але також ви можете відвідати і інші сторінки з сайту з більш детальною інформацією про мови, наприклад, якщо вам потрібно перекласти з італйської на українську. Більш складні документи оцінюються індивідуально після їх перегляду.

Щоб дізнатися більше ви можете проконсультуватися з співробітниками компанії по телефону або написати нам в пошту. У будь-якому випадку ми надамо вам детальну відповідь щодо термінів виконання перекладу і вартість його виконання.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на греческий с украинского или русского от 295 грн./1 страница
2 Перевод с греческого на украинский или русский от 295 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на греческий с привлечением носителя языка от 24 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Завірений переклад на грецьку

У разі необхідності ви можете замовити завірений переклад на грецьку. Існує два види завірення - нотаріальне і печаткою бюро перекладів. Щоб дізнатися більше ви можете або відвідати відповідні сторінки нашого сайту або подзвонити нам за контактними телефонами.

Цікаво - Відео про Грецію

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio