Недорогий переклад документів

Недорогой перевод документовЯкщо ви шукаєте в Києві компанію, яка надає послуги перекладу на високому якісному рівні і за розумними цінами, агентство «Translation Studio» те, що вам потрібно. Якість і вартість - ключові критерії, за якими клієнти оцінюють будь-які товари або послуги.

Щоб у вас сформувалося своє враження від співпраці з нашим бюро перекладів, ви можете замовити у нас тестовий переклад сторінки або частини документа абсолютно безкоштовно. З тестовим завданням і з основним перекладом (якщо ви захочете зробити у нас замовлення) буде працювати один і той же фахівець. Це допоможе вам відразу визначити якість нашого обслуговування, швидкість виконання і сам переклад.

Послуга тестового перекладу відмінно підходить новим замовникам, які поки знаходяться на стадії вибору виконавця.
На тестовий переклад ми приймаємо тексти обсягом, який не перевищує 1800 символів з пробілами. Переклад обумовленої заздалегідь частини тексту буде готовий вже на наступний день.

Як формується вартість перекладу документів

Ми готові виконати переклад текстів недорого в наступних ситуаціях: нескладний текст, переклад з української мови на російську, текст маленького обсягу. Якщо в оригіналі присутня велика кількість повторів, цифр, а замовник не пред'являє якихось особливих вимог до перекладу, оплата за таку роботу теж буде знижена.

Також бувають випадки, коли клієнт надає минулий переклад документа або просить вичитати і вставити готові частини тексту в новий переклад. Ми теж візьмемося за таке замовлення, і підійдемо до роботи відповідально і якісно. Буває, що клієнт просить перевести тільки певні абзаци, в яких закладено сенс. У всіх перерахованих випадках вартість за послуги також буде знижена. У клієнтів є можливість заощадити до 50% від ціни за переклад текстів.

Вартість за індивідуальне замовлення необхідно дізнаватися у наших менеджерів. Для цього вам необхідно  надіслати документи на нашу електронну адресу, повідомивши в супровідному листі свої побажання до замовлення. Протягом невеликого проміжку часу вам повідомлять всю детальну інформацію по вартості і за термінами.

Машинний переклад недорого.

Механічним перекладом сьогодні користуються багато перекладачів і агентства перекладів, хоча вважається, що такий метод найдешевший. Дійсно, автоматизований переклад допомагає впоратися з багатьма завданнями швидше і не на шкоду якості. Наприклад, така програма как Традос, в окремих випадках дозволяє навіть поліпшити якість перекладу. Якщо бази перекладів правильно створені, вони допомагають перекладачеві знайти більш відповідний термін або еквівалент. Але з шаблонними документами, такими як, наприклад, довідка про несудимість, механічному перекладу не впоратися.

Агентство перекладів «Translation Studio» пропонує вам скористатися знижками. Це можливо, коли нам доводиться працювати з:

  • великими обсягами текстів;
  • в документі багато цифр і повторень;
  • у нас є в наявності наданий клієнтом старий переклад документа;
  • клієнт не вимогливий до термінів виконання замовлення;
  • ви - наш постійний клієнт.

Отримати якісне обслуговування за розумною ціною просто - відправте на нашу пошту сторінку або частину тексту й замовте безкоштовний тестовий переклад.

Можливо, це буде першим кроком на шляху до довгострокового співробітництва з нашим агентством. Як тільки ми отримаємо запит, протягом декількох хвилин ви отримаєте вичерпну відповідь по вартості перекладу і термінів реалізації. Всі наші постійні клієнти можуть розраховувати на хороші знижки. Ми розуміємо бажання наших замовників, щоб переклад був якісним і виконаний в короткі терміни. Тому намагаємося забезпечити клієнтам комфортні умови співпраці з нами.

У нас завжди доступні для замовлення наступні види перекладу:

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio