Бюро перекладів Костянтинівка

Бюро переводов КонстантиновкаДля тих, хто знаходиться в пошуку надійного виконавця для перекладу текстів і документів різної тематики та специфіки за доступними цінами, наше бюро перекладів в Констянтинівці саме те, що потрібно.

При цьому вам не обов'язково приїжджати в наш офіс, щоб замовити послуги перекладу, ми працюємо онлайн по всій Україні. Крім основних популярних послуг з перекладу текстів у нас можна замовити нотаріальне завірення документів, апостиль, легалізацию  та багато іншого.

Як ми працюємо з клієнтами

Серед наших клієнтів - фізичні та юридичні особи. Це можуть бути представники малого бізнесу і корпоративні клієнти великих компаній і виробництв. Наші фахівці беруть в роботу замовлення будь-якої складності та обсягу. Над багатосторінковими проектами працює одночасно кілька перекладачів. Після того, як робота виконана, переклад тексту ретельно перевіряє редактор.

У складних випадках (рідкісна мова або вузькоспеціалізований текст) текст вичитує носій мови. Така багаторівнева перевірка дозволяє виключити помилки і смислові неточності, і підвищити якість підсумкового перекладу.

В нашій команді працюють дипломовані перекладачі, які володіють певною тематикою. Тому галузеві переклади віддаються виключно фахівцям, що мають великий досвід в якійсь конкретній теми (медицина, наука та технічна, юриспруденція, бізнес и фінанси).

У нас ви можете також замовити переклад особистих документів, призначених для різних компетентних органів, в тому числі для консульств і посольств.

Як формується вартість послуг в нашому агентстві

Ціни на послуги перекладу в агентстві Костянтинівки нічим не відрізняються від інших міст, де ми присутні. Найбільш затребувані послуги перекладу мають фіксовані ціни.У загальну вартість за переклад входять також послуги редактора і оформлення документів за встановленими стандартами.

Але є деякі чинники, які можуть вплинути на збільшення вартості. Таке відбувається в наступних випадках:

  • Переклад потрібен терміново, протягом кількох годин;
  • Необхідне вичитування носієм мови;
  • Відсканований документ поганої якості;
  • Вимагається нотаріальне завірення перекладу.

Щоб почати співпрацю з нашим агентством в Костянтинівці, вам достатньо переслати на нашу електронну адресу матеріали для перекладу, а в супровідному листі вказати деталі на замовлення.

Додатково

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio