Бюро перекладів Кам’янськ

Бюро перекладів Кам'янск пропонує комплексні послуги з перекладу текстів і різним видам завірення документів. Наші дипломовані перекладачі беруть в роботу замовлення будь-якої складності та обсягів. На виході ви отримаєте якісно виконаний переклад в чітко встановлені терміни.

Специфіка і тематика текстів може бути будь-яка - до галузевих перекладів залучаються фахівці з профільною освітою. Тут же ви можете замовити апостилювання, легалізацію документів, сертифікованний або нотаріальний переклад.

Нюанси роботи нашого агентства

Замовити переклад в нашому бюро перекладів дуже просто. При цьому вам не обов'язково проживати в Кам'янську, ви можете замовити послуги з будь-якого іншого міста України. Для цього достатньо надіслати відскановані матеріали на нашу электронну адресу.

Відразу ж в супровідному листі вкажіть всі необхідні деталі на замовлення: з / на яку іноземну мову потрібен переклад документа, який вид завірення необхідний, які терміни на виконання.

Протягом 20 хвилин з вами зв'яжеться наш менеджер, при необхідності проконсультує і повідомить загальну вартість за все замовлення.

В процесі роботи над кожним галузевим перекладом наші фахівці активно користуються напрацьованими глосаріями, консультаціями з експертами в певній галузі, спеціалізованими словниками та сучасними комп'ютерними програмами.

Після того, як виконаний переклад тексту, до його перевірки приступає редактор. В його обов'язки входить зберегти точність формулювань і термінів оригіналу і тексту перекладів, а також привести весь текст до єдиного стилю. Особливо це стосується багатосторінкових складних проектів, над якими працювали кілька перекладачів.

Які послуги входять у вартість перекладу

Бюро перекладів в Кам'янську надає якісні послуги за прийнятними цінами. У вартість перекладу вже включені послуги самого перекладача і редактора, а також оформлення документа за встановленими стандартами.

Додатково ви оплатите тільки послуги носія мови (при необхідності вичитки), нотаріуса (при завіренні), а також якщо погана якість скану оригіналу, рідкісна іноземна мова або терміновий переклад.

Дізнатися докладніше про всі особливості співпраці з нашим агентством ви можете, зв'язавшись з нами будб-яким зручним для вас способом. Ми цінуємо ваш час і намагаємося створити комфортні умови для співпраці.

 

Додатково

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio