Переклад з молдавської та на молдавську мову

Переклад з молдавської, переклад на молдавську

перевод документов на молдавский, с молдавского, на русский, украинский, цены, заказать

Переклад документів на молдавську мову або з молдавської найчастіше потрібен для перекладу документів стандартного характеру. Це може бути переклад паспорта або переклад свідоцтв. Також ми пропонуємо різні додаткові послуги, наприклад, завірення перекладу або терміновий переклад документів, доставка перекладів і т.д. Також ми пропонуємо послуги перекладу документів для компанії - переклад договорів, каталогів, сайтів і т.д.

Письмовий переклад на молдавську мову або переклад з молдавської мови не відрізняється за якістю залежно від того, чи потрібен переклад для компанії або для приватної особи. Ми виконуємо всі переклади якісно, ​​так як по-іншому не вміємо.

Скільки коштує переведення на молдавську

Переклад на молдавську мову і з молдавської мови оцінюється за єдиним тарифом, який вказаний на нашому сайті на сторінці ціни на переклад. Дана вартість - це ціна перекладу однієї сторінки з молдавської мови та на молдавську мову текстів загальної тематики і без терміновості. Іншими словами, за такою ціною розраховується вартість перекладу резюме, нескладних текстів, листування, паспортів і т.д. Важливо розуміти, що більш складні тексти юридичної, технічної, медичної тематики оцінюються трохи інакше. Наприклад, переклад договору, каталогів, корпоративних сайтів компанії, довіреності, статуту і т.д. оцінюється з націнкою за складність перекладу, яка варіюється в залежності від складності перекладу від 5% до 35% від вартості перекладу тексту такого ж обсягу, але загальної тематики.

Терміновий переклад документів на молдавску або з молдавської мови оцінюється за подвійним або полуторному тарифу. Також ми виконуємо надстрокові переклади, наприклад, протягом години або великого обсягу вт протягом одного дня за тарифом, який рівняє 2,5 від звичайного тарифу.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на молдавский с украинского или русского от 250 грн./1 страница
2 Перевод с молдавского на украинский или русский от 250 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на молдавский с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Замовити переклад на молдавську і з молдавської

Щоб замовити переклад ви можете відправити документи нам або через онлайн замовлення, яке розміщене на нашому сайті або за допомогою своєї поштової скриньки. У будь-якому випадку ми дамо вам відповідь протягом 15 хвилин після отримання нами вашого листа. Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів.

Цікаво і захоплююче відео про Молдавію

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio