Переклад каталогів

Замовити переклад каталогів в Києві

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

перевод каталога, киев, заказать, ценыПереклад каталогів - переклад документів, які містять перелік товарів, послуг або чого-небудь іншого, який спрощує пошук послуг, товарів або чого-небудь. У перекладі каталогів крім якісного перекладу необхідна якісна верстка перекладу - здача перекладу 1: 1 з оригіналом документа. Професійний переклад каталогу може виконати людина, яка розбирається в продукції або тематика перекладу каталога. Іншими словами переклад каталогу, наприклад, медичних препаратів повинен здійснювати перекладач-медик, відповідно, технічний переклад повинен здійснюватися перекладачем, який спеціалізується на технічному перекладі. Бюро перекладів в Києві може надати високоякісний переклад документів і текстів, який буде повністю відповідати вашим вимогам, а також умовам.

Узнать стоимость перевода Ваших документов

Переклад каталогів - ціни

Зазвичай каталоги досить великі і довіряти переклад каталогу невідомій фірмі досить страшно, тому Ви завжди можете вислати нам частину документа на тестовий переклад. Він абсолютно безкоштовний і Ви можете переконатися, що ми досить професійні, щоб надати високоякісний переклад.
Один раз замовивши у нас переклад Вашого каталогу ми впевнені, що Ви будете нашим постійним клієнтом. Переклад каталогів також вимагає правильний переклад найменувань продукції, щоб вони повноцінно відображали характеристики продукту, ми підберемо Вам кілька варіантів назв і надамо Вам на вибір. Також для перекладу каталогів ми надаємо особливі умови перекладу, які відображаються в термінах здачі перекладу і ціни.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод каталогов от 55 грн./1 страница
2 Вёрстка перевода каталога от 60 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода для каталогов не предоставляется
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод каталога с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода

Крім цього, при великому обсязі перекладу ви можете розраховувати на знижки. Так як каталоги часто мають велику кількість повторів і неперекладних елементів, то, відповідно, ми розраховуємо вартість не беручи до уваги ці умови, таким чином, Ви платите тільки за переклад. Також ви можете замовити переклад або вичитку перекладу носієм мови. Такий переклад буде з точки зору стилю викладу тексту набагато краще, ніж переклад українським фахівцем. Причиною цього є те, що для перекладача з України, навіть англійська мова, з якою він працює 10 років, все одно є іноземною. Якщо ви хочете перевірити якість перекладу до початку співпраці, то ви можете просто замовити тестовий переклад документів або текстів. Він виконується абсолютно безкоштовно.

Просчитать стоимость перевода

Що входить в переклад каталогу?

  • безкоштовна автоматична * верстка від 5 000 грн.
  • переклад каталогу на 50 мов світу
  • стислі терміни здачі перекладу
  • в вартість перекладу входить вичитування редактором
  • гарантія перекладу протягом 14 тижнів
  • безкоштовний тестовий переклад

Протягом понад 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу каталогів з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу каталогів. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і знизити вартість перекладу. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність перекладу Вашого каталогу. Також Ви завжди можете замовити терміновий переклад каталога.

Як замовити переклад документів

Замовити переклад документів - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад документів. Також за допомогою цих методів ви можете дізнатися на  переклад сайту ціни

Для цього ви можете:

  • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
  • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайті, за посиланням
  • проконсультуватися за контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
  • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio