Бюро перекладів Миколаїв

Бюро переводов Николаев

Замовляючи послуги перекладу в бюро перекладів Миколаїв, ви отримуєте якісні тексти та документи при необхідності з нотаріальним або сертифікованим завіренням. Кожне замовлення на переклад виконують дипломовані перекладачі-лінгвісти, які спеціалізуються на певній тематиці або галузі. У тих випадках, коли це потрібно, фахівці консультуються з іншими експертами або носіями мови.

Рівень складності тексту залежить від кількості і специфіки використовуваної термінології, а також від того, наскільки вузька спеціалізація. У будь-якому випадку, в бюро перекладів Миколаїв вам не відмовлять у наданні перекладацьких послуг, навіть зі складними і трудомісткими замовленнями.

Як формується ціна на переклад текстів в Миколаєві

Ціни на послуги перекладу в бюро перекладів Миколаїв доступні для всіх клієнтів, незалежно від того, де вони проживають. Вартість певної послуги в Миколаєві буде такою ж, як і в Києві або в будь-якому іншому місті країни. Якщо ви хочете  дізнатись про точну вартість перекладу ваших документів, вам потрібно просто відправити їх скани на пошту агентства. При цьому ви можете переслати нам документи в будь-якому зручному для вас форматі (ПДФ, скан, копія, фото).

Оригінали документів в переважній більшості випадків нам надсилати не потрібно. Але якщо запитуюча сторона вимагає підшити переклад до вхідного документа або зробити нотаріальну копію, тоді слід надати нам його оригінал. Така ситуація може виникнути, наприклад, коли вам доведеться надати переклад довідки  з місця навчання в іноземному вузі для военкомата. Через кілька хвилин ви отримаєте від наших менеджерів конкретну відповідь про загальну суму за весь замовлення і про терміни його виконання.

У супровідному листі вам варто тільки вказати робочу пару мов, необхідну для перекладу, уточнити терміни і можливі додаткові послуги (наприклад, певний вид запевнення). Також ви можете скористатися онлайн формою на нашому сайті або заїхати в наш офіс.

Фактори, які можуть вплинути на загальну вартість перекладу в бік її збільшення:

  •  Терміновість виконання замовлення.
  •  Обов'язкове вичитування носієм мови.
  • Обраний вид завірення перекладу.
  • Використана термінологія.
  • Рідкісна іноземна мова.

У будь-якому випадку, націнка на вартість за рахунок зазначених додаткових послуг, буде для вас цілком прийнятною. Дізнатися більш детальну інформацію щодо перекладу ваших документів ви можете, звернувшись в наше агентство зручним для вас способом.

Корисно:

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio