Переклад резюме

Послуги професійного перекладу резюме

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

перевод резюме

Переклад резюме - це відповідальне замовлення для кожного бюро перекладів, є однією з найбільш популярних послуг на ринку перекладацьких послуг України. Ми займаємося перекладами резюме на протязі всього часу роботи нашого агентства. Ми також можемо вам запропонувати не тільки перекласти резюме на необхідну вам мову, але і виконати вичитку тексту носієм мови, якщо така послуга вам потрібна.

Найбільш популярними мовами для перекладу резюме з або на яку перекладаються тексти, є - звичайно, перше це переклад резюме на англійську мову, німецьку, польську, французьку, іврит. Також ми перекладаємо і на інші мови, але на них резюме замовляють рідше. Орієнтовна ціна на переклад резюме вказана нижче на цій сторінці. Щоб дізнатися вартість перекладу резюме варто відправити ваші файли нам в пошту - вже через 15 хвилин ми надамо вам точну вартість, а також час виконання замовлення. Для зручності всі операції можна провести онлайн.

Узнать стоимость перевода Ваших документов

Вартість або ціна перекладу

Резюме англійською мовою - це важливий інструмент для отримання якісної роботи вашої мрії закордоном. Бажано резюме перекладати на ту мову, де в майбутньому ви хочете працювати. Наприклад, для Польщі - перекладати на польську, для Англії - виконати переклад резюме на англійську, для Німеччини - на німецьку. Не потрібно використовувати один переклад резюме  англійською для всіх випадків. Так, вартість перекладу резюме на кожну мову буде відрізнятися і ви повинні будете заплатити досить багато грошей за замовлення, але, звернувшись до нас, ви точно зможете розраховувати на знижки.

Так як ми часто працюємо з такими типами документів, то внизу в таблиці вказана вартість основних послуг, які ми пропонуємо в даній категорії.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод резюме от 55 грн./1 страница
2 Форматирование перевода от 50 грн./1 документ
3 Заверение  -
4 Срочный перевод 2-й тариф
5 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
6 Перевод с привлечением носителя языка от 12 долл./1 страница
7 Вычитка/редактирование перевода -
8 Вычитка носителем языка от 250 грн./1 страница

 

Ви можете побачити в інтернеті пропозиції, які будуть нижче, ніж ті, які пропонуємо ми. Але пам'ятайте, що ціна на професійний переклад резюме не може бути нижчою за середньоринкову. Тому в даному випадку вартість перекладу резюме повинна бути адекватною тій якості, яке ви хочете отримати.

Професійний переклад резюме - це не з вичитуванням носієм мови, а просто якісний переклад, який правильний стилістично, граматично, лексично, а також в тексті, якого використовуються вірні терміни.

Також просимо вас звернути увагу, що ціна вказана за переклад, але не за вичитку. На жаль, для вичитки ми приймаємо тільки при замовленні вичитки носієм мови, але не нашими редакторами. Також вартість спочатку не включає форматування, терміновий переклад або інші додаткові послуги.

Узнать стоимость перевода Ваших документов

Як правильно перекласти резюме?

Як перекласти резюме? Щоб перекласти резюме, наприклад, на англійську чи німецьку, вам потрібно:

  • Знайти приклад резюме російською або українською,
  • Підправити його згідно вашого досвіду, побажань і т.д.,
  • Відправити його нам на переклад,
  • Отримати переклаж,
  • Узгодити можливі правки (наприклад) назва університету, школи, а також організацій, де ви працювали,
  • Успішно використовувати переклад в своїх цілях.

Також ми завжди готові прийняти всі ваші побажання щодо перекладу, наприклад, за термінологією, термінами, а також оформлення. Ви можете покластися на нас практично в будь-яких випадках. Найбільш популярною послугою є, звичайно, переклад резюме на англійську - для даного виду перекладу ми надамо вам не тільки вигідну ціну, але і швидкі терміни виконання.

Приклад або зразок перекладу резюме: чи варто використовувати?

перевод резюме

Хочемо також звернути увагу, що приклад резюме англійською мовою у нас є, але відправити його ми не можемо, так як це файл наших клієнтів. Також варто відзначити, що є шаблони перекладів і заготовки, тобто в інтернеті ви легко зможете скачати готовий зразок резюме англійською або на потрібному вам мовою. Але проблема в тому, що роботодавець точно це помітить, тому бажано не використовувати приклади або зразки, а створювати своє резюме самостійно.

Щоб написати резюме самостійно ви можете прочитати деякі інструкції в інтернеті, відео, а також завантажити різні види резюме в інтернеті, щоб подивитися, як саме має виглядати остаточний результат. Іншими словами, скачайте якомога більше зразків успішного резюме англійською та виберіть ті, які вам найбільш сподобалися.

Але не потрібно шукати щось як приклад перекладу резюме англійською, якщо ви не знаєте іноземної мови. У файлі можуть бути допущені помилки, і ви можете їх не помітити або просто упустити в поспіху.

Іншими словами, зразок перекладу резюме, який ви можете знайти в інтернеті жодним чином не варто використовувати. Краще витратити трохи грошей і замовити професійний переклад резюме.

А ось і кілька прикладів резюме:

Ці резюме створювали не ми, але вважаємо, що одні з кращих прикладів. Резюме створені компанією - working-papers.ru

Як замовити переклад

Щоб замовити переклад резюме - відправляйте документи нам в пошту або через форму замовлення на сайті. Менеджер прорахує вартість і терміни виконання, а також вкаже вам можливі способи оплати замовлення.

Після виконання перекладу ми відправимо вам готовий текст в пошту і ви зможете використовувати цей зразок успішного резюме  английскою мовою в будь-якій зручній вам ситуації, а також його міняти. Також в разі зміни, ви зможете легко звернутися до нас ще раз, і ми зі знижкою виконаємо всі правки.

Так як наші клієнти цінують час, то ви можете у нас виконати переклад резюме ціна онлайн, ми переведемо текст англійською та відправимо вам його назад в пошту або через месенджери.

Як скласти резюме

Ми вважаємо, що це якісне відео як створити резюме. Подивіться, якщо вам це цікаво:

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio