Бюро перекладів Бровари

Бюро переводов Бровары

Бюро перекладів Бровари пропонує приватним і корпоративним клієнтам скористатися професійними послугами перекладу документів і текстів будь-якого рівня складності.

У будь-який час ми приймаємо замовлення на переклад особистих документів і стандартних односторінкових документів, а також об'ємні вузькопрофільні тексти будь-якої тематики та специфіки.

Якщо ви ще не знайшли виконавця на виконання термінового перекладу документації, вважайте, завдання вже вирішена - обирайте наше агентство в Броварах.

Почати співпрацю з нами просто і необов'язково проживати в Броварах. Вам необхідно вислати на пошту нашого агентства скани або копії  документів і в супровідному листі зазначити свої побажання на замовлення: терміни, іноземна мова для перекладу, необхідний вид завірення і інше.

Послуги з перекладу, які ми надаємо

Звертаючись в нашу компанію, ви можете замовити не тільки переклад текстового документа, а й інші популярні послуги:

Всі ці послуги надаються комплексно і на професійному рівні, і вам не доведеться шукати по місту контори, які виконують їх окремо. Кожен співробітник нашого бюро перекладів серйозно і відповідально ставиться до своєї роботи - від менеджерів до перекладачів і редакторів.

В процесі роботи над текстом перекладачі намагаються підібрати максимально точні терміни, еквіваленти або скорочення для спеціалізованих слів.

Крім індивідуально складених глосаріїв, вони користуються спеціалізованими словниками та комп'ютерними програмами. В особливо складних випадках перекладач може проконсультуватися з експертом в конкретній галузі або скласти глосарій разом із замовником.

Все це робиться для того, щоб поліпшити якість надання послуг і прискорити весь процес.

Як формуються ціни в Броварах

Ціни на послуги перекладу, що надаються в Броварах, доступні для всіх категорій громадян. В вартість перекладу включена робота самого перекладача і редактора, а також оформлення документа за встановленим зразком.

Фактори, які можуть незначно вплинути на ціни перекладу документів: терміновість, вичитування носієм мови, нечитабельний екземпляр докменту , тип завірення перекладу (печаткою бюро або у нотаріуса).

 

Додатково

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio