Переклад на словенську, переклад з словенської

Переклад на словенську, переклад з словенської

перевод на словенский, со словенского, перевод документов и текстов, в Киеве, цены на переводы

Переклад документів на словенську мову здійснюється, як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів. Корпоративні клієнти мають деякі переваги роботи. Наприклад, при укладенні договору компанія отримує переважне право замовлення перекладу та переклади завжди запускає позачергово. Також компанія отримує можливість оплати переказів раз на місяць або в інший термін,  який буде необхідний.

У свою чергу, переклади для приватних осіб не відрізняються за якістю від перекладів для корпоративних клієнтів, так як ми виконуємо всі переклади якісно, ​​а наші перекладачі професіонали. Також приватні особи, які замовляють переклад також мають свої переваги. Наприклад, онлайн оплата через всі можливі інструменти та майданчики.

Іншими словами, ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки високоякісні переклади документів, а також зручність користування нашим сервісом. Більш докладно про нас ви можете подивитися на головній сторінці нашого сайту.

Ціни на переклад, вартість послуг

Переклад на словенську мову і зі словенської мови оцінюється за єдиною ціною, яка вказана на нашому сайті в розділі ціни. Вартість перекладу розраховується зазвичай, виходячи з факторів складності, терміновості і т.д. Дуже важливо розуміти, що медичний переклад і технічний переклад будуть оцінені по-різному, а переклад резюме, наприклад, буде оцінений без націнки за складність перекладу. Також зверніть увагу, що ціни вказані за переклад, який виконується в стандартні терміни, тобто зі стандартною швидкістю перекладу. Якщо терміни вам необхідно буде стиснути і швидкість перекладу буде збільшена, то вартість перекладу, виходячи з цього, буде розрахована з націнкою за терміновість перекладу або без неї.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на словенский с украинского или русского от 250 грн./1 страница
2 Перевод с словенского на украинский или русский от 250 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на словенский с привлечением носителя языка от 18 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Замовити переклад

Переклад на словенську мову або зі словенської мови ви можете замовити декількома дуже зручними способами. Перший - відправити документи нам в пошту за допомогою вашої поштової скриньки. Другий - відправити документи через форму онлайн замовлення. Третій - підвезти документи до нас в офіс або відправити кур'єра до нас в офіс. Також ми надаємо послугу доставки документів до вас додому або в офіс. Вартість даної послуги та інших додаткових послуг ви можете дізнатися, написавши нам або зателефонувавши за контактними телефонами.

Цікаве відео для перегляду 🙂

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio