Переклад документів на данську і з данської

Переклад з данської, переклад на данську

перевод документов на датский, с датского, цены, на русский, украинский, заказать, КиевПереклад документів на данську мову або з данської мови ви можете замовити в бюро перекладів TranslationStudio. Ми надаємо переклад на данську мову і з данської протягом усього часу нашої роботи, тобто у нас є кваліфіковані перекладачі, які можуть справитись з необхідною вам тематикою перекладу. Практично першими нашими клієнтами були саме данські компанії, які до сих пір є нашими клієнтами, що може тільки підтвердити високу якість перекладу, який ми виконуємо. Перекласти документи з данської або на данську ми можемо також в терміновому порядку. Це означає, що переклад буде виконаний відповідно до ваших вимог, а також в терміни, які потрібні вам.

Найчастіше переклад на данську мову і з данської мови ми здійснюємо для таких видів документів: переклад договорів, каталогів, переклад устава, презентації компанії або продуктів, переклад інструкцій и т.д. Найчастіше, звичайно, ми виконуємо переклад з данської на російську мову, і менш часто переклад з російської на данську мову з української.

Ціна на переклад на данську мову та з данської мови

Вартість перекладу розраховується, звичайно, в залежності від ціни на переклад однієї сторінки, в загальному, як і у всіх бюро перекладів. Дану ціну ви можете подивитися в розділі ціни на переклад. В даному розділі ви можете подивитися ціни на переклад одної сторінки тексту загальної тематики, і який був виконаний у звичайні, тобто стандартні терміни. Переклади підвищеної тематики виконуються з іншою швидкістю і оцінюються в залежності від складності самого тексту. Наприклад, юридичні переклади, технічні переклади, фінансові переклади можуть оцінюватися з націнкою за складність, або іншими словами, надбавкою за складність перекладу, яка варіюється від 5% до 25% від вартості перекладу. Медичний переклад документів оцінюється націнкою від 10% до 25% від вартості перекладу такого ж обсягу, але загальної тематики. Ще одним фактором правильного розрахунку вартості перекладу є надання всіх вимог щодо перекладу. Іншими словами, в телефонному режимі або відправляючи документи нам в пошту, обов'язково вказуйте мову перекладу, необхідність завірення, а також всі інші вимоги, які можуть вам знадобитися. Це важливо, тому що вони можуть вплинути не тільки на вартість, але і на терміни виконання.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на датский с украинского или русского от 350 грн./1 страница
2 Перевод с датского на украинский или русский от 350 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на датский с привлечением носителя языка от 24 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Термін виконання перекладу

Переклад на данську мову і з данської мови має свої особливості, які впливають на швидкість перекладу. Зазвичай переклад на данську мову здійснюється зі швидкістю приблизно 4-6 сторінок в день. А переклад з данської мови зі швидкістю 5-7 умовних сторінок в день. Одна умовна сторінка складається з 1800 символів і пробілів з розділовими знаками. Кожен переклад документів на данську мову або з данської мови повинен бути вичитаний редактором, щоб перевірити переклад перед тим, як відправляти його замовникові. Відповідно це також впливає на якість перекладу і терміни переведення його виконання.

Замовити переклад з данської мови

Замовити переклад документів з данської мови ви можете дуже простими способами. По-перше, відправивши документи нам в пошту. Вже протягом 10-15 хвилин співробітник компанії надасть вам відповідь про вартість і терміни виконання замовлення. У деяких випадках прорахунок може зайняти більше часу, наприклад, якщо ви надішлете нам досить велику кількість файлів. Але ми обов'язково уточнимо про це і вкажемо, коли ми надішлемо відповідь. По-друге, ви можете відправити документи через форму онлайн-замовлення і отримати знижку в розмірі 10% від вартості перекладу. Також ви можете підвезти документи до нас в офіс або передати їх кур'єром.

Також ви можете подивитися більш детально про те, як виконуєся переклад документа з української на російську.

 

Красиве і захоплююче відео - Данія

Приємного вам перегляду 🙂

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio