Переклад диплому

Переклад диплому в м. Київ в бюро перекладів TranslationStudio

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

перевод диплома на английский, для wes, сша, нотариальный, о высшем образовании

Диплом - це офіційний документ, який підтверджує закінчення вищого навчального закладу або середньої спеціальної освіти. У ньому уточнюється ПІБ людини, який здобув освіту, назва навчального закладу, ставляться печатка навчального закладу і підпис ректора / директора університету. У додатку до диплому, як всі знають, перераховуються предмети, оцінки, години практики, умови вступу тощо.

Переклад диплома з додатком або переклад документів про освіту відноситься до перекладу стандартних документів. Вартість такого перекладу оцінюється, як вартість однієї умовної сторінки тексту. Терміни виконання перекладу: в нетерміновому порядку - на наступний день після замовлення, в терміновому порядку - протягом 1 години.

Переклад додатку до диплома незалежно має зовсім інший характер перекладу. Залежно від університету і, відповідно, переліку предметів, переклад додатка до диплома буде приймати характер юридичногофінансового або технічного перекладу.  Відповідно, в залежності від характеру перекладу ним повинен займатися перекладач, який спеціалізується на тій чи іншій тематиці. Бюро перекладів в Києві має достатній досвід роботи в даній сфері. Ми готові виконати переклад ваших документів про освіту нотаріально або завірити переклад також печаткою бюро.

Заказать перевод диплома

Переклад диплома Київ вигідно замовляти у нас:

  • Ми не вимагаємо надання оригіналу диплома для завірення (тільки на вимогу клієнта переклад диплома підшивається до нотаріальної копії диплома), відповідно, Ви можете вислати фотографію або скан-копію диплома нам на пошту і нам цього цілком вистачить для перекладу і завірення;
  • Ми рахуємо вартість по вхідному тексту, відповідно, Ви дізнаєтеся вартість заздалегідь, і Вам не доведеться доплачувати невизначену суму за переклад по його закінченню;
  • Термін здачі перекладу диплома з нотаріальним завіренням - на наступний день після оформлення замовлення;
  • Ми надаємо терміновий переклад диплома;
  • Кур'єрська доставка по місту Києву;
  • Попереднє узгодження перекладу перед завіренням;
  • Ми пропонуємо унікальні пропозицій для послуги нотаріальний переклад диплома.

При перекладі диплома на іноземну мову, наприклад, для зручності візьмемо переклад диплома на англійську, всі печатки і написи повинні бути перекладені англійською, переклад предметів повинен бути узгоджений з замовником перекладу диплома, оцінки повинні бути правильно розставлені у відповідності з оригіналом. У додатку, як і в дипломі, переклад ПІБ, переклад назви університету, назви спеціальності обов'язково повинні бути надані замовником перекладу або бути узгодженими з ним. Зазвичай переклад ПІБ повинен збігатися з перекладом ПІБ закордонного паспорта або водійського посвідчення. Переклад диплома з нотаріальним завіренням іноді вимагає оригіналу диплома в залежності від установи куди Ви будете подавати документи. Іншими словами, для послуги переклад диплома з нотаріальним посвідченням потрібно обов'язково уточнювати всі нюанси в установі куди Ви будете подавати документи, на жаль, надати таку інформацію ми не можемо.

Переклад диплома часто вмагає нотаріального завірення або завірення печаткою бюро перекладівБільш детальну інформацію про види завірення Ви можете подивитися у відповідних розділах нашого сайту. Перед замовленням послуги нотаріальний переклад диплома обов'язково уточнити правильний переклад ПІБ і назви університету, а також, якщо у Вас є можливість надайте правильний переклад предметів

Ціна на переклад диплому

Ми кожен день працюємо з такими замовленнями як переклад диплома на англійську, німецьку, китайську і т.д., ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам для різних ситуацій. Ми можемо виконати переклад диплома для wes, для візи, переклад диплома для Канади, для вступу до університетів або інститути. А також надаємо сертифікований переклад диплома та нотаріальний переклад диплома. Нижче наведений ціни на найбільш поширені послуги.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод диплома (без приложения) от 50 грн./1 диплом
2 Перевод приложения к диплому от 300 грн./1 приложение
2 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
3 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
4 Срочный перевод диплома 2-й тариф
5 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
6 Перевод диплома с вычиткой носителем языка от 12 долл./1 страница
7 Вычитка/редактирование перевода диплома 70% от стоимости перевода

Замовити переклад дипломів або як швидко перевести диплом

Щоб перекласти диплом Вам не потрібно їхати або просити когось заїхати до нас, щоб віддати диплом на переклад, Ви можете вислати нам скан-копію або фотографію диплома, протягом 15 хвилин ми дамо Вам відповідь з точною вартістю перекладу. Дана можливість є для всіх перекладів, наприклад, також ви можете виконати  переклад диплома на турецьку по фотографії. Фотографії або скан буде досить для здійснення перекладу. Оплату Ви можете зробити або через Приват24, або при отриманні перекладу. Якщо Вам знадобиться завірення диплому, ми надамо Вам переклад в електронному вигляді для попереднього узгодження, щоб Ви заздалегідь переконалися в якості перекладу.

Будемо раді Вам допомогти і проконсультувати Вас щодо перекладу диплома і необхідних Вам завірень.

З повагою, Бюро переводов TranslationStudio.

А також ви можете подивитися статтю про переклад на англійську в Києві- переклад документів на англійську в Києві

Заказать перевод диплома
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio