Переклад юридичних документів

Переклад юридичних документів в м. Київ

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли!

перевод юридических документовЮридичний переклад документів - це переклад документів з метою обміну юридичною інформацією між людьми, які коммуницируют на різних мовах. Всі документи, які вимагають юридичного перекладу відносять до області права і, відповідно, вимагають враховувати при перекладі соціально-політичні та культурні особливості країни на мову, якою здійснюється переклад і особливості країни, мовою якої написаний оригінал.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

 

Особливості юридичного перекладу

Переклад юридичних документів вимагає від перекладача знань не тільки іноземної мови, а також виняткових знань тематики перекладів. Всі перекладачі, які працюють в сфері юридичного перекладу мають достатню кваліфікацію в певному виді права, наприклад, в сфері договірного права, трудового права і т.д. Ми зможемо підібрати Вам перекладача, який буде відповідати тематиці Вашого документа і, який виконає для Вас професійний юридичний переклад документації. Однією з особливостей юридичного права є те, що юридичний переклад вимагає спеціального стилю викладу, щоб не допустити різного тлумачення тексту. Беземоційність і безособовість юридичного перекладу також притаманна технічного перекладу.  Кожен нюанс в юридичному перекладі дуже важливий і виходячи з того, що часто юридичні документи насичені довгими пропозиціями, складними оборотами і вимагає прискіпливого ставлення, щоб надати високоякісний переклад. У нашому Бюро перекладів, фахівці володіють всіма необхідними навичками і знаннями, а також, мають великий досвід роботи з документами юридичної тематики, а значить зможу надати якісний переклад юридичних документів на англійську або будь-яку іншу мову, а також ми виконуємо не тільки переклади документів, але і переклад юридичного тексту на англійську. Ми також пропонуємо знижки та спеціальні пропозиції для замовлень онлайн. Наприклад, при великих обсягах перекладу ми завжди узгоджуємо ціну на переклад індивідуально, а також терміни. Щоб дізнатися вартість перекладу Вам необхідно відправити документи нам на пошту на прорахунок вартості перекладу. Як говорилося вище, всі переклади виконуються дипломованими перекладачами з використанням правильних юридичних термінів. Щоб переконається в якості надаваних нами послуг Ви можете замовити безкоштовний тестовий переклад документів. Такий переклад виконується в залежності від поставленого нам завдання або в день замовлення або на наступний день. Найбільш популярною мовою перекладу юридичних документів є юридичний переклад на англійську. По-перше, англійська мова є універсальною мовою спілкування в усьому світі. По-друге, більшість офіційних установ приймають документи англійською.

Просчитать стоимость перевода

 

Документи для яких ми надаємо послугу юридичний переклад

Ціни на юридичний переклад документів
#УслугаЦына, грн.
1 Переклад юридичних документів від 50 грн./1 сторінка
2 Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий юридичний переклад 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву от 40 грн.
6 Юридичний переклад з залученням носія мови от 12 долл./1 страница
7 Вичитування / редагування юридичного перекладу 70% від вартості перекладу
8 Верстка (1 до 1 з оригіналом) от 60 грн./1 фактична сторінка

Якщо Ви шукаєте переклад юридичних документів в м. Київ чи бюро юридичних перекладів, то звертайтеся в наше Бюро перекладів - правильне рішення, адже ми зможемо надати Вам якісні переклади і відмінний сервіс, відпрацьований роками роботи на ринку перекладацьких послуг. Протягом понад 5 років бюро юридичного перекладу TranslationStudio Киев надає послуги переклад юридичних документів тексту з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати переклад юридичних текстів будь-якої складності. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і його здешевити. Переклад юридичної документації виконується згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології і інструменти, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність юридичної перекладу. Також ви можете подивитися стандарти перекладу для звичайного перекладу - перевести документи на англійську.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio