Як формується ціна перекладу на англійську мову за знаки та слова

Как формируется цена перевода на английский язык за знаки и словаПри замовленні перекладу в агентстві, багатьох цікавить питання «Як формується ціна перекладу на англійську мову за знаки та слова?». У нашому агентстві 1 умовна сторінка буде коштувати 125 грн. Поняття «умовна сторінка» відповідає 1800 знаків з пробілами. Але при замовленні слід звертати увагу і на інші чинники, що впливають на ціну. Наприклад, вартість буде вище за рахунок складності тексту, термінів виконання перекладу, необхідності завірення, доставці та ін.

Якщо вас цікавить ціна перекладу на англійську мову по Україні, ми проінформуємо докладно про те, як формується ціна на цю послугу. Ви також можете поставити нам будь-яке питання, що стосується вартості перекладу з англійської на російську в Києві.

Вартість перекладу за слово, за 1000 і 1800 символів

У нашому агентстві розрахунковою одиницею вважається 1800 символів з пробілами. Початкова вартість перекладу на англійську мову складе 125 грн. Дізнатися більш детальну інформацію про ціни можна в відповідному розділі нашого сайту.

Відвідавши її, ви зможете ознайомитися не тільки з цінами за переклад текстів на англійську, а й на багато інших іноземних мов. Таблиця з цінами складена таким чином, щоб клієнти точно знали ціну за знак, слово, за 1000 и 1800 знаків.

Але варто згадати, що у нас вказані ціни на переклад з російської на англійську для стандартних документів (свідоцтва, довідки, дипломи та інші). Якщо тематика складна або переклад терміновий, то слід враховувати націнку.

Способи розрахунку вартості перекладу

Розрахувати вартість перекладу самостійно дуже просто. Для цього вам знадобиться текст для перекладу і будь-яка програма для підрахунку символів. Найпоширеніша програма вбудована в Word документі, де є розділ «Статистика». Дізнавшись кількість знаків в тексті і ціну за умовну одиницю, з її допомогою ви зможете зробити розрахунок.

Ще один варіант того, як можна швидко дізнатися вартість за переклад - це просто надіслати текстовий матеріал на електронну адресу агентства.Ми приймаємо будь-які формати, що дозволяє не обмежувати ваші можливості.

Як тільки документи прийдуть на наш пошту, протягом 15 хвилин вам буде дана відповідь про загальну вартість за замовлення і про терміни його виконання. Також ви зможете отримати відповіді і на інші ваші питання щодо наших послуг.

У будь-який робочий час ви можете дізнатися вартість перекладу за 1800 знаків і ставку за 1860 знаків з пробілами на інші іноземні мови у наших менеджерів.

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio