Переклад документів на латиську і з латиської

Переклад з латиської, переклад на латиську

перевод документов на латышский, с латышского, цены, заказать, КиевПереклад документів на латиську мову або з латиської мови має свої особливості, які необхідно враховувати при перекладі. Особливо це стосується юридичних перекладів, технічних, медичних і т.д., так як вони відносяться до тематиками підвищеної складності. У деяких випадках переклади бажано вичитувати або перекладати носієм мови. В такому випадку ви отримаєте ідеальний текст латиською мовою, який носій мови прийме за оригінальний текст, а не за переклад документів. Також ви завжди можете скористатися терміновим перекладом документів, тобто коли вас підганяють терміни і вам необхідний переклад ще на вчора. В такому випадку ви можете замовити термінове виконання замовлення і отримати його в найбільш стислі терміни.

Бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу на і з латиської мови практично з моменту свого заснування, що дозволило нам зібрати команду професійних перекладачів латиської мови і таким чином у нас з'явилася можливість надавати саме професійні переклади, які відповідають всім міжнародним вимогам і т.д.

Швидкість виконання перекладу

Щоб перевірити і переконатися в якості перекладу вам варто лише одного разу скористатися нашими послугами. Ми здивуємо вас високою якістю перекладу, а також швидкістю обслуговування і швидкістю перекладу. Іншими словами, ми надаємо послуги перекладу найшвидше на ринку перекладацьких послуг Києва. Наша середня швидкість перекладу складає 7-9 сторінок в день. Переклад документів на латиську мову здійснюється зі швидкістю 4-6 умовних сторінок в день. Переклад документів з латиської мови - зі швидкістю 5-8 умовних сторінок в день. Якщо ви хочете перевірити якість перекладу до початку співпраці, просто замовте тестовий переклад. Він допоможе вам перевірити якість перекладу, а також переконається в тому, що ми насправді виконуємо переклади професійно і якісно. Такий переклад документів на латиську безкоштовний і виконується на наступний робочий день.

Також вас приємно здивують ціни на переклад  на латиську мову. Наші ціни дуже навіть низькі і приємні, з огляду на той факт, що практично всі переклади виконуються перекладачами, які досить багато часу прожили або до сих пір живуть в країні, на мову якої здійснюється переклад.

Ціни на переклад на латиську мову і з латиської

Переклад документів на латиську мову в залежності від різних факторів, наприклад, складності перекладу або терміновості перекладу або формату документа, а також в залежності від додаткових вимог до перекладу оцінюється з націнкою за складність перекладу або без неї. Вартість перекладу з латиської мови розраховується так само, як і переклад документів на латиську мову. Зверніть увагу, що ми розраховуємо вартість перекладу за єдиним тарифом як при перекладі на мову, так і при перекладі з мови.

Замовити переклад документів з латиської мови ви можете дуже простими способами: відправити документи нам в пошту, заповнити форму відправки документів на нашому сайті, а також можете підвезти документи до нас в офіс, ми завжди будемо раді вас бачити.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на латышский с украинского или русского от 350 грн./1 страница
2 Перевод с латышского на украинский или русский от 350 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на латышский с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Замовити переклад на латиську

Замовити переклад документів на латиську мову або з латиської ви можете, відправивши документи нам в пошту або заповнивши форму онлайн-замовлення. Протягом 5-10 хвилин з моменту отримання вашого листа ми надамо вам відповідь щодо термінів і ціни на переклад вашого документа або документів. Перекласти на латиську документи ви також можете з завіренням у нотаріуса або печаткою бюро. Більш детальну інформацію про завірення ви можете прочитати на нашому сайті або проконсультуватися з менеджерами компанії за контактними телефонами. Ми завжди раді допомогти вам.

Подивіться також додаткову статтю - переклад документів на литовську мову. 

Основна стаття щодо перекладу документів- переклад документів в Києві, див. також - нотаріальний переклад документів з української на русійську. 

Интересное и увлекательное видео о Латвии

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio