Переклад документів на угорську та з угорської

Переклад на угорську та з угорської

перевод документов на венгерский, с венгерского, цена, заказать, КиевПереклад документів на угорську мову дуже часто потрібно для документів особистого користування, наприклад, переклад паспорта, переклад свідотства або переклад документів для посольства або виїзду за кордон. Також ми пропонуємо послуги перекладу і для корпоративних клієнтів. Для компаній переклад документів з угорської мови або на угорську мову – це переклад договора, переклад каталога, інструкцій і т.д. Залежно від файлу ми також можемо запропонувати додаткові послуги, як верстка, вичитка носієм мови, засвідчення документа у нотаріуса і багато іншого. Бюро перекладів в Києві готове допомогти вам у разі потреби виконання перекладу на угорську мову незалежно від складності перекладу, а також типу документа. Практично для кожної тематики ми можемо залучити правильного фахівця необхідної кваліфікації.

Всі переклади незалежно від того, якого вони характеру, виконуються професійними перекладачами. Також кожен переклад додатково вичитується редактором на предмет неузгодженості, помилок і т.д. Таким чином, замовляючи у нас переклад, ви його отримуєте «під ключ». Якщо ж ми припустимо помилки, що буває дуже рідко, то ми все виправимо за свій рахунок. Як уточнювалося раніше, ви завжди можете замовити переклад на угорську носієм мови. Якщо ж у вас є вже готовий текст угорською, то можете замовити вичитку носієм.

Знижки на переклад документів на угорську мову

Також кожен клієнт, якому потрібен переклад на угорську мову або з угорської в нашій компанії має право і можливість отримати знижки на переклад, і замовити комплексне обслуговування в нашому агентстві. Іншими словами, оплату можна буде проводити не відразу після замовлення. Ваші документи будуть відправлятися на переклад відразу ж після узгодження вартості і строків, а також ви будете постійно контактувати тільки з одним менеджером, а ваші переклади виконуватиме тільки один перекладач. Виконання перекладу одним перекладачем в бюро перекладів TranslationStudio дозволить зберегти стиль перекладу і термінологію у всіх ваших перекладах. Це не означає, що переклад на угорську мову або переклад з угорської мови, виконаний іншим перекладачем, буде гірше, але ймовірність того, що буде присутня інша термінологія зростає. Також ми надаємо знижки на обсяг перекладу або в разі виконання перекладу в досить вільні терміни. Всю необхідну вам інформацію щодо знижок і додаткових пропозицій ви можете отримати у співробітників компанії за контактними телефонами.

Ціна на переклад з угорської та на угорську мову

Кожен переклад на угорську мову оцінюється індивідуально - це наше основне правило. По-перше, кожен документ, який необхідно перекласти на угорську мову або з угорської мови має свої особливості, а також кожен клієнт може отримати знижку за обсяг перекладу, за повторне звернення і т.д.

Дізнатись вартість перекладу ви можете декількома способами: відправити документи нам в пошту, підвезти їх або проконсультуватися по телефону. Зверніть увагу, що обов'язково необхідно відправляти документи з зазначенням всіх вимог до перекладу, а також уточнюючи всі умови перекладу та навіть необхідний вам спосіб оплати перекладу.

Тільки так ми зможемо точно визначити вартість перекладу, і вона не буде змінюватися в залежності від змін умов і т.д., так як вони будуть відразу враховані. Крім цього, якщо ви навіть внесете коригування в замовлення, то ми спробуємо зробити все, що в наших силах, щоб уникнути зміни вартості або термінів виконання перекладу. Але найкраще надавати всі умови і вимоги до замовлення, так як це найбільш правильний і ефективний спосіб.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод на венгерский с украинского или русского от 250 грн./1 страница
2 Перевод с венгерского на украинский или русский от 250 грн./1 страница
3 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
4 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
5 Срочный перевод документов 2-й тариф
6 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
7 Перевод на венгерский с привлечением носителя языка от 14 евро/1 страница
8 Вычитка/редактирование готового перевода 70% от стоимости перевода
9 Проставления штампа апостиль по запросу

Як замовити переклад документів

Замовити переклад документів - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад документів.

Для цього ви можете:

  • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
  • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням
  • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
  • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Також ви можете подивитися статтю про переклад на інші мови - переклад з турецкої на українську

 

Красиве і захоплююче відео про Угорщину

Приємного вам перегляду 🙂

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio