Переклад брошур в Києві

Переклад брошур в Києві

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли!

перевод брошюр, на английский, вёрстка, на русский, украинский, цена, заказать

Переклад брошур - незважаючи на те, що брошура є маленьким за обсягом рекламним чи інформаційним матеріалом, вона в той же час дуже поширений метод передачі інформації кінцевому користувачу / покупцеві. Зазвичай брошура має обсяг трохи більше 4-8 сторінок, в ній коротко і доступно надана інформація про товар, компанії, заходи і т.д. Відповідно, в такій лаконічності викладення інформації приховується складність перекладу брошур.

Дуже важливо, щоб переклад був якісний, без помилок і граматичних помилок, так як часто брошура буде першим, з чим зіткнеться Ваш потенційний покупець / Клієнт, а помилки в перекладі або опечатки можуть погано позначитися на першому враженні про Вашу компанію. По-друге, при неправильному перекладі потенційний покупець може невірно зрозуміти інформацію, надану в брошурі, відповідно, від брошури не буде ніякої користі. Бюро перекладів в Києві завжди готове допомогти вам в перекладі брошури англійською мовою або іншою європейською мовою в залежності від ваших потреб або цілей.

Узнать стоимость перевода Ваших документов

Ціна на переклад брошур і терміни виконання

Вартість перекладу брошур розраховується так само, як і вартість будь-якого іншого документа. Іншими словами, в залежності від терміновості перекладу, складності, а також, виходячи з обсягів перекладу. Ціни на переклад брошур ви можете подивитися в розділі ціни на переклад. Зверніть увагу, що на даній сторінці вказані ціни на переклад документів загальної тематики і при виконанні в стандартні терміни. Більш складні переклади, наприклад, технічні або медичні оцінюються індивідуально з націнкою за складність перекладу від 1,1 до 1,5. Також, наприклад, переклад меню на англійську оцінюється як загальна тематика.

Якщо вам необхідно перекласти брошуру англійською, наприклад, і ви хочете дізнатися вартість перекладу і терміни виконання, просто відправте текст брошури або фото або скан-копію брошури і протягом 15 хвилин менеджери компанії дадуть вам відповідь про вартість і терміни виконання перекладів.

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод брошюры от 50 грн./1 страница
2 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
3 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
4 Срочный перевод брошюры 2-й тариф
5 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
6 Перевод брошюр с привлечением носителя языка от 12 долл./1 страница
7 Вычитка/редактирование готового перевода брошюры 70% от стоимости перевода
8 Вёрстка (1 к 1 с оригиналом) от 60 грн./1 фактическая страница

Особливості перекладу брошур

Брошури не дивлячись на свій маленький обсяг все одно мають свою тематику. Відповідно, при перекладі повинен підбиратися перекладач, який розбирається в тематиці брошури. Інакше переклад може бути не зовсім якісним. Тому переклад брошур завжди повинен здійснюватися дипломованим перекладачем з досвідом роботи в сфері, до якої належить тематика брошури, наприклад, якщо брошура описує різні види моторів, то, відповідно, переклад повинен бути виконаний перекладачем, який спеціалізується на технічних перекладах, відповідно, якщо Вам потрібен переклад медичної брошури,таким перекладом буде займатися перекладач медичної тематики.

Відмінністю перекладу рекламних матеріалів від перекладу більшості інших текстів є те, що в будь-якому випадку переклад повинен бути більш-менш художнім, так як в іншому випадку це вже не рекламний матеріал, а просто красиво написаний текст. При перекладі обов'язково повинен враховуватися початковий стиль документа. Переклад повинен бути зрозумілий кінцевому споживачеві. Зроблено так, щоб ніхто не помітив, що читає зовсім не оригінал, а переклад. Подивитись ціни на переклад.

Просчитать стоимость перевода
Що входить в переклад брошури? Основні і додаткові послуги
 • прорахунок вартості перекладу;
 • консультація з усіх питань, пов'язаних з переведенням;
 • вичитування редактором (безкоштовна);
 • верстка перекладу;
 • постійна підтримка клієнтів - внесення змін, доперекладав, розробка дизайну і т.д.
 • терміновий переклад брошур;
 • друк брошур згідно із затвердженим дизайном.
Як замовити переклад брошури

Замовити переклад брошур - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад брошури англійською, російською, українською або будь-які інші мови.

Для цього ви можете:

 • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
 • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням
 • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
 • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Протягом понад 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу брошур з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу брошур. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і знизити вартість перекладу. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність перекладу Вашої брошури.

 

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio