Переклад технічних документів Київ

Переклад технічних документів Київ

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли !

перевод технических документов киев, технический перевод киевТехнічний переклад - це переклад документів технічної тематики, з метою обміну між людьми, які розмовляють на різних мовах, спеціальної науково-технічною інформацією. Переклад технічних текстів повинен обов'язково мати формально-логічний стиль, для якого характерна точність, неемоційність, безособовість. Таким чином, граматика технічних перекладів вимагає використання специфічних і твердо усталених граматичних норм. Технічний переклад вимагає від фахівця не тільки відмінного знання мови, а й хороші знання в області техніки, знання спеціальної термінології і, безумовно, вміння користуватися робочими джерелами інформації. У нашому бюро технічних перекладів перекладачі добре знайомі з усією вищевказаної специфікою і зможуть надати переклад найвищої якості.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

Особливості перекладу технічної документації

Особливості технічного перекладу виявляються з самого визначення технічного перекладу, яке наведене вище. Іншими словами, серед особливостей перекладу технічної документації найбільш важливими є: правильний стиль викладу перекладу, правильне використання термінології, в перекладі повинні використовуватися усталені граматичні норми. Відповідно, до виконавців бюро технічного перекладу, виходячи з особливостей технічного перекладу тексту, пред'являються певні вимоги, такі як: виключне знання мови, на який здійснюється переказ і мови, з якого виконується переклад, знання термінології документа, знання області техніки, до якої належить документ , володіння різними типами технічного перекладу, перекладач повинен мати крім освіти перекладача ще й технічну освіту. Саме, тому знайти гарне бюро технічного перекладу не так вже й просто, так щоб отримати якісний письмовий технічний переклад. Найбільш популярним видом технічного перекладу є технічний переклад з англійської. Для даної мови у нас існують спеціальні пропозиції за цінами і термінами здачі, а також по верстці перекладу. Якщо Вам потрібен технічний переклад з англійської на російську, ми Вам запропонуємо найбільш вигідні умови співпраці. Переклад технічних документів також необхідно оформляти 1: 1 з оригіналом. Якщо у Вас є така необхідність, Ви можете замовити верстку перекладу. Вартість верстки залежить від складності оформлення оригіналу. Переклад технічної документації вважається одні з найбільш складних переказів після медичного перекладу, але завдяки нашому досвіду і кваліфікованим співробітникам агенства перекладів, ми можемо виконати професійний письмовий переклад технічних текстів на будь-яку мову в максимально стислі терміни. Щоб переконатися в якості надаваних нами послуг Ви можете замовити послугу «безкоштовний тестовий технічний переклад тексту». Даний переклад виконується безкоштовно, на наступний день після замовлення, обсяг тестового перекладу повинен бути не більше 1800 символів з пробілами. Щоб замовити технічний переклад документів Ви можете вислати Ваші документи нам на пошту. Не забудьте вказати необхідні Вам терміни перекладу, мова перекладу та додаткові вимоги до перекладу. Стиль перекладу і вимоги до технічного перекладу збігаються з юридическим переводом (див. детальніше - переклад юридичного тексту на англійську) та фінансовим перекладом. Якщо Вас цікавить технічний переклад вартість Ви можете дізнатися заповнивши форму нижче або відправивши нам Ваш документ в пошту.

Розрахувати вартість перекладу

Що входить в переклад технічної документації?

Ціна на технічний переклад документів

Ми кожен день перекладаємо сотні сторінок технічної документації, ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам. Нижче ми навели ціни на технічний переклад документів на найбільш поширені послуги.

#ПослугаЦіна, грн.
1 Переклад технічних документів від 50 грн./1 сторінка
2 Нотаріальне засвідчення перекладу 150 грн./1 документ
3  Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий технічний переклад 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Переклад з залученням носія мови від 12 долл./1 сторінка
7 Вичитування / редагування перекладу 70% від вартості перекладу
8 Верстка (1 до 1 з оригіналом) від 60 грн./1 фактична сторінка

Протягом понад 5 років бюро переводов TranslationStudio надає послуги технічного перекладу тексту з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу технічних документів з англійської. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і його здешевити. Ми пропонуємо послуги технічного перекладу за найбільш низькими цінами. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми виконаємо технічний переклад Київ на найвищому рівні, так як ми маємо досвід, необхідні технології і інструменти, щоб гарантувати Вам якість та своєчасність технічного перекладу документів. Зверніть, поажлуйста, увагу, що на переклад технічного тексту з англійської на російську ціна може варіюватися дуже сильно в залежності від складності тексту, тому уточнити точну вартість перекладу ви можете у менеджерів компанії.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio