Переклад книги з російської мови на українську в агентстві

Перевод книги с русского языка на украинский в агентствеПерш ніж замовляти переклад книги з російської на українську мову, необхідно визначитися з тим, яка якість перекладу для вас є прийнятною. Для тих, кому важливий високий рівень якості, краще зупинити свій вибір на агентстві перекладу з хорошою репутацією. Якщо вам досить тільки перекласти книгу, щоб зрозуміти загальний зміст, то можна самому перекласти або використовувати онлайн-перекладач.

Замовити професійний переклад книги будь-якої тематики або каталогів з російської на українську можна в агентстві «Translation Studio» за вигідною ціною. З цієї статті ви дізнаєтеся про нюанси оформлення замовлення на цю послугу в нашому бюро перекладів.

Скільки коштує переклад книги з російської на українську мову

Розрахунок вартості на замовлення ґрунтується на ступних факторах: кількість знаків, терміновість здійснення перекладу і складність. Ці фактори можуть оцінюватися по-різному. Якщо ви хочете самостійно оцінити, у скільки вам обійдеться переклад книги, тоді потрібно включити всі відскановані сторінки перевести в ворд формат і скористатися програмою для підрахунку символів.

За основу береться 1800 символів (умовна сторінка) і ціна за неї. Ознайомитись з цінами на переклад в нашому агентстві ви можете через окремий розділ, де вказані всі ціни на перекладацькі послуги.

Існує ще один простіший і не такий витратний за часом спосіб, як дізнатися вартість за переклад книги будь-якого обсягу. Відправте на нашу почшту відскановані матеріали, протягом 20 хвилин наш менеджер сповістить вас не тільки про вартість за все замовлення, але і про терміни його виконання.

За бажанням клієнта ми можемо навіть вказати кількість знаків індивідуального замовлення і вислати тарифи на переклад будь-яких документів з російської на українську мови.

Вартість перекладу

За основу при розрахунку вартості за переклад з російської на українську береться умовна сторінка (1800 знаків з пробілами), яка має фіксовану ціну - 55 грн. Ні складність, ні терміновість не впливатимуть на цю вартість. Єдине, що може збільшити ціну, це оформлення документа за певними стандартами. Переклад з української на російську має ту ж ціну і без націнок.

Які терміни перекладу

В бюро перекладів «Translation Studio» перекладач здатний обробляти в день від 20 умовних сторінок. Якщо в замовлення надходить об'ємний матеріал, фахівець може збільшити швидкість і перекладати до 30 сторінок. Така робота буде оцінюватися по 1.5 тарифу. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і можемо домовитися про терміни виконання замовлення в індивідуальному порядку. Дізнатись загальну вартість попередньо ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами.

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio