Переклад довіреності в Києві

Переклад довіреності в Києві

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

Переклад довіреності (доручення) - це переклад документа, який видається / виписується однією особою іншій для представництва його інтересів перед третіми особами / особою. Іншими словами, довіреність це письмовий документ (довіреність може бути письмовій чи нотаріальній, для нотаріальних дій потрібна нотаріальна довіреність), який дає можливість і право представляти інтереси довірителя. Однак, якщо виникає необхідність представляти інтереси довірителя в іншій країні, Вам необхідно буде надати не тільки сам документ, а й переклад довіреності. Ми - бюро перекладів в Києві - допоможемо вам перевести довіреність на українську або російську, а якщо вам потрібен переклад довіреності на англійську, то також зможемо перевірити її носієм мови з юридичною освітою. Іншими словами, ви завжди можете звернутися до нас в разі такої необхідності.

З огляду на, що довіреність є офіційним документом, і згідно з ним будуть розподілятися права і обов'язки, дуже важливо, щоб переклад максимально передавав суть кожного положення довіреності. Щоб зробити якісний переклад довіреності, їм повинен займатися перекладач, що спеціалізується на юридичний переклад. По-друге, наприклад, при перекладі довіреностей на українську мову з англійської мови дуже часто трапляються слова, які мають кілька варіантів перекладу, в такому випадку дуже важливо погоджувати такі спірні моменти з Клієнтом, щоб не допустити неправильного тлумачення положень довіреності.

Щоб переклад довіреності мав юридичну силу, довіреність повинна бути нотаріально завірена (див. розділ Нотариальный перевод). Нотаріальний переклад довіреності або переклад довіреності з нотаріальним посвідченням Ви можете замовити також в терміновому порядку. Іншими словами, терміновий нотаріальний переклад довіреності.  вартість перекладу за 1 слово на англійську, перейшовши за посиланням.

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів

Ціна (вартість) на переклад довіреності

Переклад довіреності - це практично основна послуга перекладу для бюро перекладів TranslationStudio. Ми кожен виконуємо переклад довіреностей на англійську, російську, українську, німецьку та з німецької, англійської і т.д. А також ми постійно допомагаємо нашим клієнтам отримати нотаріальний переклад довіреності або засвідчити переклад печаткою бюро перекладів. Тому ми точно знаємо, що потрібно нашим клієнтам. Нижче наведена вартість перекладу довіреностей і ціна на додаткові послуги.

#ПослугаЦіна, грн.
1 Переклад довіреності  від 50 грн./1 сторінка
2 Нотаріальне засвідчення перекладу  150 грн./1 документ
3 Засвідчення печаткою бюро 50 грн./1 документ
4 Терміновий переклад довіреностей 2-й тариф
5 Доставка перекладів по Україні та Києву від 40 грн.
6 Переклад довіреностей із залученням носія мови від 12 долл./1 сторінка
7 Вичитування/редагування готового перекладу довіреності 70% від вартості перекладу
8 Проставлення штампа апостиль запит

Особливості перекладу довіреності

Переклад довіреностей відноситься до юридичної тематики перекладу, відповідно, переклад має такі ж особливості, як переклад юридичних документів: 1) стиль перекладу повинен бути «сухим», беземоційним і безособистісним 2) в перекладі повинні використовуватися правильні юридичні терміни і форми 3) переклад не повинен мати граматичних і пунктуаційних помилок, так як це спричинити за собою двозначне тлумачення положень довіреності 4) переклад повинен бути нотаріально завірений, так як інакше він не матиме юридичної сили. Також в перекладі довіреностей дуже важливим є правильний переклад ПІБ і назви компанії. Правильний переклад повинен бути наданий Клієнтом. Найбільш популярною послугою є переклад довіреності на англійську. Такий переклад виконується дипломованим перекладачем з використанням вірних юридичних термінів. Так як перекладацька діяльність в Україні не ліцензується, то ми дотримуємося міжнародних правил роботи і якості перекладів. Завдяки цьому, Ви отримаєте якісний переклад довіреності на англійську або будь-який інший мову, з яким у Вас точно не виникне проблем закордоном.
Іншими нашими профільними тематиками перекладів є: переклад технічних текстів, переклад медичних текстів, переклад фінансової документації.

 

Дізнатися вартість перекладу Ваших документів
Наші переваги
 • безкоштовний розрахунок вартості перекладу;
 • безкоштовні консультації щодо перекладу та нотаріального засвідчення перекладу;
 • засвідчення перекладу: нотаріальне або печаткою бюро перекладів;
 • можливість мультимовного перекладу (більше 250 мовних пар);
 • надання Клієнту електронного варіанту перекладу для попереднього узгодження;
 • терміновий переклад довіреності (при необхідності термінового переведення);
 • постійна підтримка клієнтів: внесення зміни до перекладу, доперекладав.
 • кур'єрська доставка;
 • доставка перекладів по Україні.

 

Замовити переклад довіреності

Замовити переклад довіреності - це дуже просто зробити, ви можете скористатися наступними простими способами, щоб довідатися про ціни на ваше замовлення, терміни його виконання, а також підтвердити переклад довіреностей на англійську, російську, українську або будь-які інші мови.

Для цього ви можете:

 • вислати матеріали для перекладу нам в пошту
 • заповнити форму замовлення, яка розміщена на нашому сайт, за посиланням
 • проконсультуватися з контактними телефонами і оформити замовлення по телефону,
 • передати ваші документи нам в офіс за допомогою кур'єра або підвезти їх особисто.

Протягом більше 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу довіреності з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу довіреностей. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і знизити вартість перекладу. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність переведення довіреності. Також ми пропонуємо послуги перекладу договорів, переклад інструкцій, каталогів, сайт, таможенной документации, статуту. Ви можете більш детально переглянути статтю - перевод документов нотариальное заверение.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio