Особливості перекладу і завірення карток і довідок про щеплення

Особенности перевода и заверения карт и справок о прививкахАгентство перекладів «Translation Studio» вже багато років надає послуги з медичного перекладу. У нас можна замовити переклад довідок і карток щеплень на будь-яку з робочих іноземних мов: англійська, німецька, італійська, іспанська та інші.

Зручність співпраці з нами полягає в тому, що ми приймаємо замовлення віддалено, тому вам не потрібно приїжджати в наш офіс.

З зазначеними документами працюють досвідчені перекладачі, які спеціалізуються на медичному перекладі.

Їх головне завдання при виконанні замовлення - правильно і точно передати медичні терміни, мовні звороти, абревіатури та інші тонкощі медичного тексту. Переклад довідки про щеплення від професіоналів буде виконаний на високому  та якісному рівні і повністю відповідати оригіналу.

Скільки коштує переклад картки щеплень

Якщо вам знадобився переклад довідки про щеплення на німецьку або англійську мови, ви завжди можете оформити замовлення в нашому агентстві.

Ціни на цю послугу цілком демократичні, незважаючи на той факт, що це медичний переклад. Існує декілька причин, що пояснюють низьку вартість перекладу цих документів. Перша причина - довідки і картки щеплень відносяться до шаблонних документів, з якими успішно і швидко справляються наші дипломовані перекладачі. Друга причина - невеликий обсяг текстового матеріалу. Зазвичай ми здійснюємо переклад довідки до 1 умовної сторінки або максимально до 4 сторінок.

Завдяки цим двом факторам вартість на послуги перекладу карток щеплень залишається доступною навіть в тих випадках, коли необхідно виконати переклад на менш поширені іноземні мови.

Що може вплинути на ціну перекладу

Звертаємо вашу увагу на те, що в таблиці прописані мінімальні ціни на переклад карток щеплень. На вартість можуть вплинути кілька факторів: робоча пара мов, обсяг текстового матеріалу, складність виконання замовлення.

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий переклад картки від 50 грн./1 сторінка
Нотаріальне завірення перекладу 150 грн./1 документ
Завірення печаткою бюро 50 грн./1 документ
Доставка документів от 40 грн.
Терміновий переклад довідки 2 тариф від стандартної ціни
Інші додаткові послуги від 60 грн.

Також варто врахувати, що не на всі типи документів ми приймаємо як термінові замовлення. Наприклад, якщо вам потрібен переклад документа з імунізації дитини, то ми його не виконуємо в терміновому порядку (в той же день). Наші фахівці виконують будь-який медичний переклад в стислі терміни, але не терміново.

Якщо потрібен завірений переклад

Для деяких інстанцій потрібно надати завірений переклад карти щеплень. У 90% випадків досить просто завірити печаткою бюро перекладів. Але в окремих випадках необхідно завірити медичний документ у нотаріуса. Зв'язавшись з нашими менеджерами по будь-якого контактних номерів, ви зможете дізнатися всі подробиці процедури завірення медичних документів і їх вартість.

Як замовити переклад

Для того щоб замовити переклад довідки про щеплення в нашому агентстві, достатньо надіслати на нашу пошту відскановані документи або їх копії. Ми працюємо в віддаленому режимі з нашими клієнтами, що дуже зручно для тих, хто проживає не в столиці, а в інших містах України.

Жителі Києва при необхідності можуть привезти оригінал документа прямо до нас в офіс і оформити замовлення. Якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете знайти на них відповіді або на нашому сайті або зателефонувавши по одному з вказаних  телефонів нашим менеджерам.

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio