Переклад довідки з місця роботи

Перевод справки с места работы Дуже часто при отриманні візи до іншої країни з'являється необхідність терміново виконувати переклад довідки з місця роботи, з нотаріальним завіренням або завірення печаткою бюро перекладів.

Якщо у вас склалася така ситуація, радимо не зволікати і підготувати всі необхідні документи заздалегідь і звернутися в перевірене бюро перекладів, щоб отримати грамотно оформлений переклад, який буде відповідати всім нормам.

Швидкий і якісний переклад документів в бюро перекладів TranslationStudio

Найважливіше в перекладі такого документа це достовірно написані прізвище та ім'я і вони повинні збігатися з даними в вашому закордонному паспорті. В іншому випадку ваші документи можуть бути не прийняті через неточності перекладу.

Особливості перекладу довідки з місця роботи

Найпоширенішою причиною, по якій можна отримати відмову при подачі документів - це некоректне оформлення перекладу довідки.

При подачі в посольство довідки з місця роботи, в ній повинна міститися наступна інформація:

  • Назва компанії і всі контактні дані: адресу, телефон
  • Номер довідки і дата видачі
  • Посада
  • Номер і дата наказу прийняття Вас на роботу
  • Розмір заробітної плати
  • Гарантія та збереженні Вашого робочого місця і заробітної плати на час відпустки і перебування за кордоном
  • Зазначені дати відпустки.

У разі, якщо така довідка виписується керуючому або директору, то краще щоб цей документ був підписаний або бухгалтером або заступником директора.

Зміст довідки може бути різним і відрізнятися в залежності від вимог посольства країни яку Ви маєте намір відвідати.

Професійний переклад документів

Звертаючись в наше бюро перекладів Ви завжди можете бути впевнені в якості та правильності оформлення перекладу документів.

У нас працюють висококваліфіковані та лінгвісти, які досконально знають всі тонкощі оформлення документів, включаючи переклад документів для візи.

Кожен документ, який надходить в роботу в наше бюро перекладів спочатку перекладається на необхідну вам мову, потім вичитується редактором на предмет смислових помилок і неточностей, а потім, при необхідності ми виконуємо завірення перекладу нотаріусом або печаткою бюро.

Вартість перекладу довідки

Варто зауважити, що вартість на послуги перекладу в нашому бюро дуже лояльні, а різноманітність послуг які ви можете отримати у нас досить велике.

Вартість перекладу довідки буде варіюватися в залежності від мови на який потрібно виконати переклад, а також типу запевнення і термінів на виконання перекладу.

Звичайно ж краще заздалегідь готувати документи, але якщо документи Вам потрібні на сьогодні, ми можемо виконати терміновий переклад. Вартість такої послуги буде трохи вище, ніж якби ви замовляли переклад зі стандартними термінами.

Як замовити переклад довідки з місця роботи

Для того, щоб замовити переклад документів Вам не обов'язково приїжджати до нас в офіс. Для оформлення замовлення досить буде надіслати скан-копії документа нам в пошту або на будь-який з меседжерів - Viber або Telegram.

У листі не забудьте вказати мову на яку потрібен переклад і при необхідності вид завірення.

Після того, як наші менеджери отримають від Вас лист з усіма деталями замовлення, протягом 20 хвилин ми надамо Вам відповідь про вартість і терміни виконання замовлення.

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio