Переклад договору оренди

переклад договору орендиОднією із необхідних перекладацьких послуг, які часто замовляють в бюро перекладів «TranslationStudio», є переклад договору оренди. Цей вид перекладу відноситься до сфери вузькоспеціалізованих юридичних перекладів, тому довірити його можна тільки професійним фахівцям, а не любителям. У тексті договору зустрічається велика кількість специфічної термінології, професіоналізмів та інших рідкісних понять.

В яких випадках потрібен переклад договору оренди в бюро перекладів в Києві

Сьогодні відбувається велика кількість різних операцій з нерухомістю, як всередині країни, так і за кордоном. Договір на англійській мові може знадобитися для надання в банківську установу з метою підтвердження джерела доходів, при вирішенні спадкових справ, для отримання орендної плати або просто для ознайомлення з його пунктами. Залежно від вимог крім перекладу оренди може бути запрошено і нотаріальне завірення документу.

У зв'язку з багатьма нюансами, як лінгвістичними, так і юридичними, працювати з такими документами повинен тільки справжній експерт.

Критерии качественного перевода договора аренды

В обов'язки перекладача, який працює з юридичними документами, входить уміння грамотно і точно передати специфіку оригіналу і правильно його оформити. Спеціаліст повинен глибоко розбиратися в тематиці договорів. Підсумковий результат має велике значення для клієнта, який оформляє договірні відносини з іноземними юридичними або фізичними особами.

Ключові моменти, на які потрібно звертати увагу при роботі з договором оренди:

  • Опис матеріального майна;
  • Орендна плата;
  • Обов'язки обох сторін;
  • Умови збереження / передачі майна.

Під майном варто розуміти не тільки нерухоме майно (земельні ділянки, приміщення, апартаменти, будинки), а й транспортні засоби, обладнання.

Переклад договір оренди в бюро перекладів в Києві TranslationStudio

Звертаючись в агентство «TranslationStudio» замовник завжди може бути впевнений, що переклад оренди або іншого виду юридичної документації буде виконано якісно, ​​відповідно до обумовлених термінів і за розумною ціною. Вартість перекладу різниться в залежності від робочого іноземної мови, терміновості і складності роботи. Дізнатися про ціни та послуги.

Посилання
  1. Постанова 611
  2. Закон про оренду
  3. Бюро переклаів в Києві
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio