Переклад листування

Перевод перепискиПереклад листування

Щоб дізнатися вартість перекладу Ваших документів(Переклад листування) і термін здачі - надішліть Ваші документи нам на пошту на безкоштовний прорахунок вартості перекладу. Вже через 15 хвилин ми дамо Вам відповідь на всі питання, які у Вас виникли! 

Переклад листування необхідний для побудови ефективних комунікацій між партнерами, компаніями або людьми, які володіють різними мовами. Завдяки розвитку інтернет технологій можна легко знайти партнерів або зацікавити споживачів, знайти інформацію або розпитати когось про щось незалежно від того в якій країні перебуваєте Ви і в якій країні перебуває Ваш співрозмовник.

Перешкодою в даній ситуації може стати лише відсутність інтернету або незнання іноземної мови, якою спілкується Ваш співрозмовник. З першим ми не зможемо Вам допомогти, а з другим легко. Ми надаємо професійний переклад листування з і на більш ніж 50 мов світу. Також ми пропонуємо послуги термінового перекладу листування, переклад листування Ви отримаєте, в залежності від обсягу, приблизно за 30-60 хв. Якщо Ви постійно ведете ділову або особисту переписку з людьми, які спілкуються іншою мовою, якою Ви не володієте, Ви можете довірити переклад листувань нам. Ми гарантуємо Вам якість та оперативність перекладу.

Так як листування можуть бути, як діловими, так і особистими, відповідно, і стиль перекладу повинен відрізняться. Наприклад, при діловому листуванні потрібен більш сухий діловий характер з акцентом на передачу саме точної інформації, а при особистому листуванні важливо передати крім точного сенсу ще й емоційне забарвлення листа. Також кожне листування має певну тематику, що прямо відображається на тематиці перекладу, наприклад, листування може мати технічний, юридичний, фінансовий, рекламний характер в залежності від мети листування.

Узнать стоимость перевода Ваших документов

 

Особливості перекладу листування

Переклад листувань вимагає від перекладача не тільки гарного знання іноземної мови, якою здійснюється переклад, а також знань основних шаблонів вітання, формулювань звернень і т.д., прийнятих в сучасному суспільстві. Також перекладачеві необхідно знати основну термінологію, фрази, які використовуються в певній сфері діяльності, а також здійснювати професійний переклад в стислі терміни. Всі переклади листувань, за замовчуванням, здійснюються з дотриманням конфіденційності - це означає, що ніхто крім виконавців перекладу не буде знати про зміст листування, також ми можемо з Вами укласти договір про нерозголошення інформації. Ще однією особливістю перекладу листувань є те, що листування завжди невеликого обсягу і повинні бути виконані в стислі терміни, тому для листувань ми надаємо особливі умови, такі як: мінімальне замовлення не одна сторінка тексту, а розраховується за кількістю символів, націнка за терміновість перекладу листувань - 50%, замість подвійного тарифу.

Просчитать стоимость перевода

 

Що входить в переклад листування?

  • переклад телексів і факсів;
  • переклад електронного листування (skype листування або листування здійсненого  електронною поштою);
  • переклад листувань в інших програм для комунікації, включаючи Viber і Whatsapp;
  • розрахунок вартості перекладу за фактичною кількістю символів;
  • надбавка за терміновість -50%;
  • реєстрація при необхідності на іноземних сайтах;
  • пошук інформації на іноземних сайтах;
  • розміщення інформації на зарубіжних сайтах;
  • терміновий переклад листування.

Протягом понад 5 років бюро перекладів TranslationStudio надає послуги перекладу листувань з і на більш ніж 50 мов світу. За цей період часу ми змогли підібрати команду фахівців, які бездоганно зможуть виконати будь-яке завдання в сфері перекладу листувань. Ми створили власні глосарії і бази перекладів, щоб прискорити процес перекладу і знизити вартість перекладу. Всі переклади виконуються згідно з міжнародними стандартами якості. Ми маємо досвід, необхідні технології, інструменти і фахівців, щоб гарантувати Вам якість і своєчасність перекладу Вашого листування.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio