Переклад податкових документів

Переклад податкових документів в бюро перекладів TranslationStudio. Законослухняні громадяни України: керівники компаній, юридичні та фізичні особи-підприємці постійно мають справу з документами податкової звітності. У цю категорію входять податкові розрахунки (декларації), що є підставою для розрахунку і сплати податків до відповідних органів.

Навіщо потрібен переклад податкових документів

Ситуацій, коли може знадобитися підтвердження статусу платника податків і переклад відповідних документів досить багато:

  • Для звітності. Якщо головний офіс компанії знаходиться за кордоном, то облікові документи, складені іноземною мовою, повинні бути перекладені на українську мову.
  • При відкритті банківського рахунку в іноземному банку.
  • При створенні юридичної особи за кордоном.
  • При працевлаштуванні в іноземній державі.

В окремих випадках крім податкових документів, також може знадобитися переклад митних та експортних декларацій. Найчастіше перекладені документи потрібні для надання на митниці, коли вивозяться товари за межі України

Послуги перекладу документів в нашому агентстві

Агентство «TranslationStudio» надає професійні послуги з перекладу податкових документів. Ми залучаємо до роботи тільки кваліфікованих перекладачів, які розбираються в цій темі. Вони в точності дотримуються стилістику исходника, підбирають відповідну термінологію, щоб сенс документа був переданий максимально точно. Перед тим, як здати замовлення, готовий текст проходить додаткову перевірку редактора і коректора.

Крім якісного перекладу податкової декларації, наше агентство пропонує послуги з нотаріального завірення та завірення печаткою бюро.

Переклад податкових документів в бюро перекладів

Один з найбільш затребуваних запитів від клієнтів нашого агентства - переклад документів на українську та англійську мови. Але у нас можна замовити переклад і на інші популярні іноземні мови: німецька, італійська, іспанська, французька.

Перш ніж звертатися до нас, замовнику необхідно з'ясувати всі деталі з оформлення перекладу заздалегідь. Вимоги до перекладу пред'являє отримує сторона, а це може бути іноземний банк, іноземна компанія або юрист. Терміни виконання замовлення варіюються в залежності від обсягу документів.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio