Переклад довідки про доходи

  • перевод справки о доходахПереклад довідки про доходи - навіщо його замовляють і як правильно це робити. Серед обов'язкових документів, які подаються до посольства для отримання візи, повинна бути довідка про доходи. Цей документ містить всю необхідну інформацію, за якою можна визначити рівень матеріального стану здобувача на візу.

Так, в тексті довідки вказані такі дані:

  • найменування компанії і контактні дані,
  • дата і номер наказу про зарахування на поточний місце роботи,
  • посада особи
  • розмір заробітку
  • дані про те, що робоче місце і заробітна плата будуть збережені на період перебування за кордоном.

Співробітники посольства на підставі цієї інформації можуть визначити, з якою метою громадянин планує відвідати іноземну державу.

Але тільки отримати довідку про доходи недостатньо, необхідно виконати переклад документа на офіційну мову відповідної країни. Послугу професіонального перекладу  краще замовляти у агентства з великим досвідом роботи «TranslationStudio».

Нюанси перекладу і оформлення перекладу довідки про доходи

Перш ніж робити замовлення в бюро перекладів, необхідно з'ясувати в консульстві країни в'їзду, на яку конкретно мову необхідно виконати переклад документа.Справа в тому, що деякі державні органи можуть працювати з декількома мовами, і від вас вимагається відразу уточнити цей момент.

Перекладач, який буде працювати з документом, повинен не тільки добре володіти іноземною мовою, а й вміти грамотно оформити його. Існують певні вимоги, яким має відповідати оформлення довідки про доходи:

  • Текст повинен бути складений на фірмовому бланку установи з усіма реквізитами;
  • На довідці повинні бути вказані дата і номер;
  • На документі повинна стояти підпис уповноваженої особи;
  • Наявність штампа і печатки організації.Як замовити переклад довідки про доходи.

У тих випадках, коли необхідно ставити апостиль і легалізувати, довідки повинні бути написані українською мовою.

Як замовити переклад

Переклад довідки про доходи відноситься до категорії простих (стандартних), але дуже важливих перекладів. Тому за цю роботу беруться тільки кваліфіковані перекладачі, які досконало знають всі нюанси. Замовити переклад цього документа на англійську, німецьку, італійську та інші мови в агентстві «TranslationStudio» можна через онлайн форму на нашому сайті. Протягом 15 хвилин після відправки замовлення ви отримаєте докладну відповідь про суму і терміни виконання замовлення, а також про способи оплати.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio