Переклад рентгенограм, КТ, МРТ, досліджень

перевод кт, мрт, рентгена, рентгенограммОстаннім часом все більше людей стикається з необхідністю медичного перекладу на англійську та інші іноземні мови. Найбільш ефективною вважається візуальна діагностика, до якої відносяться: рентгенографічне дослідження, магнітно-резонансна томографія, комп'ютерна томографія. З їх допомогою можна швидше виявити різні типи патологій організму людини.

Коли необхідний переклад рентгенограм, КТ та МРТ

Громадяни, які мають намір поїхати в закордонну клініку на лікування, повинні надати результати обстежень, пройдених на батьківщині. Найпопулярнішими напрямками, куди українці їдуть на лікування, це Ізраїль, Великобританія, Німеччина. У більшості випадків потрібен переклад рентгенограм, УЗД, КТ та МРТ на англійську мову, рідше - переклад на немецьку.

Ще одна поширена ситуація, коли може знадобитися професійний переклад документів, таких як описів рентгенівських знімків і медичних висновків - це необхідність в отриманні іншої думки медичного фахівця, який працює закордоном.

У чому складність перекладу рентгенограм, КТ та МРТ

Медичні тексти належать до категорії складних перекладів, так як доводиться мати справу зі специфічною термінологією. Така робота може виявитися трудомісткою навіть для досвідченого лінгвіста-перекладача, щоб домогтися ідентичного перекладу високої якості. Проблема ще й у тому, що описи рентгенограм російською мовою відрізняються від того, як підноситься інформація на англійській. Готовий результат повинен бути легко зрозумілим для англомовних лікарів. Всі терміни, назви, скорочення повинні бути переведені чітко і грамотно. Помилки в даному випадку виключені, тому що мова йде про здоров'я та життя пацієнта.

Завдання для перекладача ускладнюється ще й тим, що почерк у багатьох лікарів доволі нерозбірливий, що також може зайняти багато часу і сил. З усіх цих причин довірити таке замовлення можна тільки професійним медичним перекладачам.

Чому варто звертатися в бюро перекладу TranslationStudio

В бюро перекладів «TranslationStudio» вам нададуть якісні послуги з медичного перекладу і в найкоротші терміни. Про тарифи і терміни виконання замовлення на переклад рентгенографічних досліджень, КТ та МРТ можна дізнатися у менеджерів агентства або на сайті у відповідному розділі.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio