Переклад документів для посольства Іспанії

 

перевод документов для посольства Испании

Переклад документів для посольства Іспанії - як замовити. Іспанія - одна з європейських країн, куди регулярно відправляються наші співвітчизники з різних причин. Одні їдуть в цю країну в якості туриста, на відпочинок, інші мають на меті - отримати якісну освіту. Для отримання візи в Іспанію необхідно надати цілий пакет документів, які повинні бути перекладені на англійську або іспанську мови. В цьому випадку лінгвістичні помилки і неточності неприпустимі, тому перекладом документів для візи до Іспанії повинен займатися кваліфікований перекладач.

Переклад документів для посольства Іспанії, які документи потрібно перекладати

Перелік документів в кожному індивідуальному випадку може відрізнятися. Багато що залежить від вашої мети поїздки, віку, статусу та інших факторів. Найбільш поширені документи, для яких зазвичай замовляють переклад в нашому агентстві:

Приватним підприємцям необхідно надати документи, які свідчать про ваш статус: свідоцтво про держреєстрацію, про те, що ви є платником єдиного податку, декларація.

Завірений переклад документів для Іспанії

Більшість цих документів повинні бути не тільки якісно перекладені, але й завірені у нотаріуса. Але для посольства Іспанії найчастіше необхідне завірення перекладу печаткою бюро перекладів або навіть зовсім без завірення.

Весь необхідний комплекс перекладацьких та інших послуг вам нададуть в бюро перекладів «TranslationStudio». Якщо ви не хочете, щоб через непрофесійний переклад у вас виникли проблеми з отриманням візи в Іспанію, краще відразу робити замовлення в агентстві, де дбають про якість. Перекладач повинен знати вимоги до перекладу та підготовки документів для посольства певної країни.

Терміни перекладу документів для посольства Іспанії

Переклад документів для посольства Іспанії зазвичай займає 1-2 робочих дні, як і переклад будь-яких стандартних документів. Терміни залежать від обсягу документів - якщо їх кількість варіюється до 10 сторінок, то вони будуть перекладені на наступний день. У разі, коли переклад потрібно виконати в терміновому порядку, таке замовлення також може бути виконане на наступний день. Але вартість буде розрахована за подвійним тарифом. Дізнатися докладніше про ціни, терміни і додаткові послуги можна, зателефонувавши менеджеру компанії «TranslationStudio» або заповнивши форму заявки на сайті.

Корисне
  1. Посольство Іспанії
  2. Про Іспанію
  3. бюро перекладів

 

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio