Бюро перекладів в Солом’янському районі

Бюро переводов в Соломенском районе

TranslationStudio, бюро перекладів в Солом'янському районі - це місце, де вам зроблять якісний переклад будь-яких документів по самій вигідною ціною, більш ніж на 70 мов світу. У нашому бюро перекладів працюють тільки висококваліфіковані перекладачі, які спеціалізуються на самих різних тематиках перекладу. Тому, ви завжди можете бути впевнені в якості замовлених вами перекладів. Ми націлені на результат і для нас дуже важливо забезпечити вас якісно виконаними послугами.   Ми дорожимо кожним нашим клієнтом. Неважливо, вам потрібно перевести лише одну довідку або зробити переклад документів на більш ніж 500 сторінок - в бюро перекладів TranslationStudio ми з повагою і увагою ставимося до кожного замовника. У разі потреби, ви також можете замовити у нас не тільки переклад документів, але і їх завірення, нотаріальне або печаткою бюро перекладів. В бюро перекладів в Солом'янському районі ви можете замовити переклад:

Ціна перекладу документів в бюро перекладів в Солом'янському районі

Вартість перекладу документів в бюро перекладів в Солом'янському районі розраховується індивідуально і буде залежати від декількох факторів: • складності перекладу; • обсягу; • терміновості; • типу запевнення. Повний прайс на переклад і додаткові послуги можна знайти на сайті у відповідному розділі за посиланням. Але якщо у вас немає часу або бажання щось шукати ви завжди можете відправити нам свої документи в пошту і протягом 15 хвилин ви зможете отримати детальну інформацію про вартість і терміни виконання вашого перекладу.

Прайс на послуги

Назва послуги Вартість послуги
Письмовий терміновий переклад документів від 50 грн./1 сторінка
Нотаріальне завірення перекладу 150 грн./1 документ
Завірення печаткою бюро 50 грн./1 документ
Доставка документів від 40 грн.
Верстка документів (оформлення 1 до 1 з оригіналом для pdf файлів і т.д.) від 60 грн./1 фактична сторінка документа
Переклад на вихідних 1,15 коеффіцієнт до стандартної ціни
Інші додаткові послуги (вичитка носієм мови, пошук інформації і т.д.) 70% від вартості перекладу.

Як замовити переклад документів

В агентстві перекладів в Солом'янському районі у Вас є прекрасна можливість замовити переклад необхідних документів не виходячи з дому чи офісу. Вам буде потрібно всього лише надіслати фотографію або скан-копію документів нам в пошту. Протягом 15 хвилин ви отримаєте відповідь про вартість і терміни виконання перекладу ваших документів. Ще один зручний спосіб, як замовити переклад документів в нашому бюро перекладів в Солом'янському районі - це оформлення доставки документів. Проте, перш ніж замовляти кур'єра краще відправити документи нам на прорахунок, щоб ви заздалегідь знали вартість і терміни виконання свого замовлення.

Корисне

Бюро перекладів TranslationStudio в інших районах Києва:

  • Бюро перекладів Троєщина
  • Бюро перекладів Оболонь
  • Бюро перекладів Поділ
  • Бюро перекладів Петрівка
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio