Переклад тендерних документів на англійську

Професійний переклад тендерних документів

Переклад тендерних документів на англійську - як правильно обрати перекладача для вузькоспеціалізованих перекладів. Вітчизняні компанії і підприємства, що бажають вийти на міжнародну арену, часто беруть участь в різних тендерних конкурсах. Те ж саме стосується і іноземних компаній, які прагнуть розширити свій бізнес на території України. Для того щоб стати учасником в цих торгах, необхідно ретельно підготувати тендерну документацію і грамотно виконати її переклад. Ця документація повинна повністю відповідати міжнародним стандартам.

У пакет тендерних документів входять тексти маркетингового змісту, опис виробничого обладнання, технологій, обсягу робіт і послуг, а також умови контракту, специфікації і креслення.

Від перекладача тендерної документації вимагається не тільки лінгвістичне знання іноземної мови, а й навички юридичного, комерційного та навіть технічного перекладу. Якість і оперативність у виконанні такого замовлення вам зможуть забезпечити фахівці з відповідними знаннями і вмінням, які працюють в агентстві «TranslationStudio».

Співробітники нашого бюро перекладів володіють великим досвідом роботи з тендерною документацією, мають в арсеналі розширений глосарій і багату мовну базу. Вони постійно стежать за появою змін у законодавчій системі і за розвитком міжнародного ринку. У складних випадках перекладачі звертаються за консультацією до технічних фахівців або до експертів в сфері торговельних відносин. Такий підхід дозволяє домогтися більш високої якості обробки текстів і передачі їх змісту на мову перекладу.

Переклад тендерних документів на англійську включає не тільки пакет перекладацьких послуг, а й посвідчення перекладу і його запевнення нотаріусом або печаткою самого агентства 〔TranslationStudio〕.

Розрахунок ціни на переклад тендерних документів на англійську

Вартість перекладу документів для тендера розраховується виходячи з декількох чинників: терміновість, складність тексту, формат файлу, робоча пара мов, обсяг. Якщо ви хочете дізнатися кінцеву вартість роботи над вашим замовленням, для цього потрібно надіслати документи на поштову адресу компанії і вказати всі зазначені вище деталі і додаткові вимоги. Протягом короткого часу менеджер з вами зв'яжеться, повідомить про вартість замовлення і відповість на будь-які ваші питання.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio