Переклад свідоцтва про народження на шведську

Перевод свидетельства о рождении на шведскийПереклад свідоцтва про народження на шведську і зі шведської. Перш ніж вирушити за кордон, важливо зібрати і підготувати пакет документів для надання в посольство і іноземні інстанції. Склад документів кожен раз може відрізнятися в залежності від цілей поїздки. Але є документи, які обов'язково повинні входити в будь-який пакет. Це стосується особистої документації: різні довідки, свідоцтва про народження, шлюб, паспорт та інші.

Останнім часом  попитом користується переклад стандартних документів не тільки на английску обо  немецьку мови, але і на шведську. У якихось випадках при достатньому знанні мови можна перекласти і самостійно. Але все ж краще звернутися в агентство перекладу, де працюють досвідчені і кваліфіковані перекладачі. До того ж, як правило, шведська влада може зажадати надати нотаріальний переклад свідоцтва про народження на шведську мову.

Переклад свідоцтва про народження на шведську - особливості

Свідоцтво про народження належить до типових (шаблонних) документів, з якими доводиться щодня стикатися перекладачам агентства «TranslationStudio». Він підтверджує факт і точну дату народження громадянина. Незважаючи на гадану простоту, від перекладача вимагається враховувати важливі деталі при перекладі свідоцтва з / на шведську мову. Він повинен точно знати, на які норми і стандарти слід спиратися, передаючи зміст та суть документа. У офіцера в посольстві  або представника компетентних шведських органів не повинно виникнути сумнівів у правильності перекладу. Слід точно знати, як перекладати власні імена, назви областей і міст, найменування різних інстанцій, штампів.

Важливе значення має і грамотне оформлення свідоцтва.

Як розраховується ціна на переклад свідоцтва про народження на шведський

Переклад документа з / на шведську мову оцінюється (ціни на переклад) так само, як і переклад з / на російську або українську мову. Іншими словами, вартість такого перекладу оцінюється за єдиним тарифом. Дізнатися про вартість перекладу на весь пакет документів або одного з них можна кількома способами:

  • подзвонити менеджеру компанії по телефону;
  • відправити документи на нашу пошту для оцінки вартості і обсягу робіт;
  • скористатися формою замовлення на сайті;
  • заїхати в офіс особисто.

Терміни виконання по кожному замовленню обумовлюються окремо, але стандартно ми перекладаємо протягом декількох годин в робочий час.

Корисне

  1. бюро перекладів
  2. Отримання свідотства
  3. Свідотство про народження
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio