Переклад диплому на литовську мову

перевод диплома на литовскийПереклад диплому на литовську мову - як правильно його виконати. Литовська мова відноситься до балтійської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Ця мова є рідною для близько 3 мільйонів людей, що населяють Литву. Крім того, на литовській мові розмовляють етнічні литовці, які проживають у Польщі, Німеччині, США. Переклад на литовську мову повинен здійснювати професійний перекладач, так як письмова мова має багато специфічних особливостей, про які відомо тільки носію.

Коли потрібен переклад диплома на литовську

Диплом - офіційний документ, яким підтверджується закінчену середню спеціальну або вищу освіту. Він видається навчальним закладом після закінчення навчання випускником. Переклад диплому на литовську - популярна послуга, яку часто замовляють в бюро перекладів «TranslationStudio». Випадки, коли вам необхідно звернутися в перекладацьку компанію за цією послугою, такі:

Якщо ви збираєтеся поїхати на навчання в Литву (вступити до вузу або продовжити навчання), тоді без перекладу диплома не обійтися..

Як правило, диплом має додаток з переліком предметів, оцінками, кількістю годин і т.д. Відповідно, переклад диплому на литовську мову - це одна послуга, а додатковий переклад додатку до диплому - це інша послуга. Вартість розраховується, виходячи з кількості знаків в самій виписці, а також якості наданих сканів і складності тексту.

Завірений переклад диплома на литовський

У більшості випадків для перекладу диплома на литовську мову не требуется нотаріальне завірення, досить тільки поставити на документ печатку агентства (виконати завірення печаткою бюро перекладів). Засвідчення у нотаріуса або печаткою - це додаткова послуга, яка оплачується окремо. Тому ми вказуємо окремо вартість перекладу документа і вартість його завірення.

При перекладі диплому на литовську мову ви можете замовити в нашому агентстві перевірку або вичитку перекладу носієм мови.

Як замовити або дізнатися вартість перекладу диплому на литовську

Якщо ви хочете дізнатися заздалегідь вартість роботи над вашим замовленням, враховуючи кількість документів, додаткові послуги, нотаріальне завірення, можете зателефонувати нашим менеджерам або відправити документи поштою для оцінки. Протягом 15 хвилин вам повідомлять загальну суму за весь замовлення.

Замовити переклад ви можете наступними способами:

  1. через пошту;
  2. через наш сайт;
  3. за допомогою месенджерів;
  4. в офісі нашої компанії.
Корисна інформація
  1. Посольство Литви
  2. Переклади на литовську
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio