Переклад документів для візи в США

перевод для визы сшаНавіщо потрібний якісний переклад документів для візи в США? Отримати гостьову, туристичну або якийсь інший тип короткострокової візи в США досить складно. Це пояснюється тим, що консульські співробітники розглядають практично кожного претендента на візу як потенційного іммігранта. Тому щоб максимально поліпшити свої шанси на отримання візи В1 / В2 в США, необхідно з усією серйозністю поставитися до підготовки пакета документів, а також до співбесіди.

Особливості перекладу для гостьової та туристичної візи В1 / В2 в США

Обидва типи віз дають дозвіл на тимчасове перебування на території США. Однак варто пам'ятати, що після прильоту на кордоні офіцер видасть вам спеціальну картку із зазначенням терміну перебування в країні. Цей період може становити від 3 до 6 місяців. Навіть якщо у вас мультивіза або зазначений інший термін дії візи, вам потрібно орієнтуватися тільки на термін, зазначений офіцером. Інакше, якщо упустити цей момент і порушити терміни перебування, при виїзді з країни у вас можуть виникнути серйозні проблеми - аж до відмови в наступному в'їзді.

У кожного типу віз є своє призначення. Так, тим, хто приїжджає в США в ділове відрядження, з метою зустрітися з бізнес-партнерами, відвідати конференції, торгові виставки, необхідно подавати на візу В1. Однак ця віза не дає вам законного права на працевлаштування в країні.

Туристи і мандрівники заповнюють форму на отримання візи В2. Її власники мають право здійснювати туристичні поїздки на території Америки, відвідувати своїх родичів, брати участь в різних заходах, не пов'язаних з бізнесом.

Послуги з перекладу документів для візи в США

До обов'язків агентства перекладів «TranslationStudio» входить виключно професійний переклад документа або необхідного пакету документів на гостьову і туристичну візу В1 / В2. На всі інші питання - які документи потрібно зібрати і підготувати, як підготуватися до інтерв'ю, як сплатити мито збір, яка схема дій від початку до отримання візи в посольстві - ви можете знайти відповіді на офіційному сайті самого Посольства США.

Чому варто звертатися в бюро перекладів TranslationStudio

Після того, як ви з'ясували всі ці нюанси, можете звернутися в агентство «TranslationStudio». Наші кваліфіковані перекладачі мають багаторічний досвід роботи з документами на візи, і ви можете не сумніватися, що переклад буде високого рівня якості. Стандартні терміни виконання перекладу 1-2 робочих дня.

Ціни на переклад документів для візи в США

Дізнатися вартість перекладу пакета вашого документів ви можете дуже просто - відправляйте документи нам в пошту або через сайт. Співробітник компанії розрахує  для вас ціни на переклад та терміни виконання вже протягом 15 хвилин.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio