Переклад виписки з єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ)

Перевод выписки из единого государственного реестра (ЄДРПОУ)Юридичні та фізичні особи можуть в будь-який час замовити переклад виписки з реєстра ЄДРПОУ з українскої на англійську та інші мови в агенції перекладу «Translation Studio». Ця послуга надається за доступними для Києва цінами.

Скільки коштує переклад виписки з ЄДРПОУ

Виписка з реєстру відноситься до категорії шаблонних документів, тому ціни на переклад йдуть без будь-яких додаткових націнок. Тобто клієнту, який звернувся за цією послугою в наше агентство, не потрібно буде доплачувати ні за обсяг, ні за складність.

Зазвичай до нас в замовлення надходить документ на одну умовну сторінку. Але бувають ситуації, коли інформація в виписці займає дві сторінки. Виходячи з базового значення ціни за 1 сторінку, яка вказана у таблиці, легко можна підрахувати, скільки вам доведеться заплатити за все замовлення на переклад виписки з реєстру.

Ціни на переклад документів з російської на українську*

Назва послуги Вартість послуги
Переклад виписки від 125 грн./1 документ
Завірення перекладу печаткою бюро перекладів від 50 грн./1 документ
Нотаріальне завірення перекладу від 150 грн./1 документ
Доставка документів від 40 грн.
Терміновий переклад 2-й тариф
Інші додаткові послуги (вичитка носієм мови, пошук інформації і т.д.) від 70 грн.

* Ціни не є публічною офертою.

Варто відзначити, що всі ціни в таблиці відносяться до найбільш поширеною парі мов - українська / російська / англійська. Якщо вам потрібен переклад документа на інші мови, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом або зайдіть на відповідну сторінку сайту.

Завірення перекладу виписки з реєстру

В бюро перекладів «Translation Studio» часто звертаються клієнти, яким потрібно не тільки виконати переклад виписки з ЄДРПОУ, але й завірити його нотаріально. Ми надаємо цю послугу в повному обсязі і в стислі терміни. Ця процедура необхідна для того, щоб документ мав юридичну силу за місцем пред'явлення. Наш нотаріус завіряє підпис перекладача-виконавця і в якості підтвердження ставить свою печатку.

Але важливо розуміти, що до вибору фахівця з перекладу потрібно підходити відповідально, щоб отримати максимально якісний результат, адже завірення перекладу документа нотаріусом ніяк не підтверджує якість і правильність виконаного перекладу. У нашому агентстві працюють професіонали своєї справи, тому ви можете сміливо звертатися за послугами перекладу і завірення до нас.

Деяким компетентним органам досить надати переклад виписки з реєстру, завірений печаткою нашого бюро. Звернувшись в бюро перекладів «Translation Studio», ви отримаєте комплексну послугу - переклад на англійську або будь-яку інший мову і необхідний вид завірення документа. Дізнатися вартість цих та інших послуг можна різними способами: через імейл, через сайт, по телефону або в нашому офісі.

Терміни виконання замовлення на переклад виписки

Наші перекладачі починають працювати над перекладом виписки з того моменту, як замовник підтвердить своє замовлення. Стандартний термін виконання подібного замовлення в нашому агентстві складає 2 робочих дні (тобто замовлення буде готове на наступний день). Ми також приймаємо термінові проекти - переклад виписки і її завірення будуть готові протягом одного дня.

Однак перш ніж оформляти замовлення на терміновий переклад, слід уточнити у наших менеджерів заздалегідь, тому що терміни будуть залежати від ступеня завантаженості нашого нотаріуса. Якщо ж вам досить терміново завірити документ печаткою агентства, то ця послуга доступна в будь-який час і дізнаватися попередньо немає необхідності.

У нашому агентстві передбачена націнка за терміновість, тому такі замовлення будуть коштувати дорожче звичайних.

Способи замовлення перекладу виписки з ЄДРПОУ

Для зручності обслуговування клієнтів у нас передбачено кілька способів, як можна оформити замовлення на переклад.

Перший варіант - скористатись спеціальною формою для заявки на нашому сайті.

Другий спосіб - переслати документи або їх копії на нашу електронну пошту.

Для економії часу краще відразу вказати в супровідному листі ваші побажання щодо термінів, робочої пари мов і виду завірення. У всіх цих випадках після обробки індивідуального замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин і повідомить остаточну вартість за роботу.

Також ви можете під'їхати в наш офіс в Києві і оформити замовлення на місці. Ви зможете особисто задати всі запитання нашим співробітникам і отримати кваліфіковані відповіді.

Rate author
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio