Переклад диплому на німецьку

перевод диплома на немецкийПереклад диплома на німецьку та додатки до нього з нотаріальним посвідченням. Навіщо потрібен переклад диплому на німецьку. З кожним роком збільшується кількість молодих українців, хто бажає отримати якісну вищу освіту, яка дозволить влаштувати своє життя і зробити успішну кар'єру. Під час навчання у вітчизняному вузі або після його закінчення багато студентів і випускників приймають рішення переїхати в сусідні європейські країни. Великим попитом користується Німеччина, де високий рівень життя, висока заробітна плата і відкривається багато можливостей в кар'єрному зростанні.

Переклад диплома на німецьку - навіщо він потрібен

Вирушаючи за кордон, необхідно не тільки зібрати всі документи, а й ретельно продумати, кому ви довірите переклад документа. Тим, хто хоче вступити в німецький ВНЗ, отримати роботу, взяти участь в програмі Au-pair або знайти стипендію в Німеччині, знадобиться надати переклад диплома про вищу освіту на німецьку мову.

Ці документи надають важливу інформацію і свідчать про отримання вами однією із ступенів освіти (школа або університет). Диплом підтверджує, що у вас вже є певна спеціальність, науковий ступінь, що ви прослухали курси і склали випускні іспити.

Як здійснюється переклад 

Хоча переклад диплома не відноситься до категорії складних перекладів, всеодно від перекладача вимагається знання багатьох нюансів, щоб грамотно виконати переклад наукових дисциплін, найменувань, підписів, штампів. Також виконавець повинен дотримуватися стандартів оформлення цього документа. Щоб домогтися високої якості перекладу (наприклад, при перекладі на німецьку спеціалізорованих курсів), іноді лінгвісти консультуються з представниками наукових дисциплін. Це дозволяє уникнути помилок або неточностей у перекладі назв і описів.

Переклад диплома в бюро перекладів TranslationStudio

В бюро перекладів «TranslationStudio» до перекладу диплома на німецьку мову залучаються дипломовані перекладачі з великим досвідом роботи в цій сфері. У більшості випадків, навчальні заклади Німеччини вимагають не тільки надати переклад документа про повну загальну середню або вищу освіту з додатком, а й нотаріально його завірити. В агентстві «TranslationStudio» ви можете замовити всі ці та інші додаткові послуги. Дізнатися загальну вартість на кожну послугу щодо конкретно вашого документа можна, відправивши заявку на нашу пошту або заповнивши онлайн форму із зазначенням всіх деталей замовлення.

Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio