Переклад атестата на німецьку

Перевод аттестата на немецкийПереклад атестата на німецьку для Німеччини: що важливо знати. Одним з найбільш популярних і престижних напрямків для отримання якісної вищої освіти вважається Німеччина. Саме цю країну обирає українська молодь для продовження навчання і подальшої побудови кар'єри. Але для досягнення цієї мети потрібні не тільки відповідність певним вимогам для абітурієнтів щодо академічних знань, а й виконання технічних умов для того, щоб потрапити в країну і вступити до обраного ВНЗ.

Перш за все, необхідно зібрати необхідний пакет документів, виконати переклад документів та відкрити студентську візу. Однією з обов'язкових послуг, яку часто замовляють молоді люди, звертаючись в бюро перекладів документів «TranslationStudio», переклад шкільного атестата на німецьку мову.

Особливості послуги з перекладу шкільного атестата

Якщо вам терміново знадобився переклад шкільного атестата, зовсім необов'язково особисто приїжджати в офіс нашого агентства. Послугу можна замовити і дистанційно, скориставшись формою замовлення на сайті або відправивши скани (копії) документів на нашу електронну пошту. Також в супровідному листі необхідно вказати, чи потрібне завірення перекладу і яким способом - нотаріально (т.зв. нотаріальний переклад) або печаткою бюро перекладів.

Шкільний атестат відноситься до категорії стандартних документів, тому для його перекладу вимагається шаблон, який заздалегідь був затверджений. Наявність шаблону значно прискорює процес перекладу і захищає від помилок і неточностей. Ще одна перевага перекладу стандартних документів в їх низькій вартості, оскільки відсутня націнка за складність перекладу. Єдине, що може вплинути на ціну цієї послуги, це терміновість і те, наскільки якісною буде копія документа.

Нотаріальний переклад атестата

Часто замовникам потрібен переклад атестата з додатком на німецьку мову, а також його нотаріальне завірення або завірення печаткою бюро. У більшості випадків для цього достатньо лише копії документа і його виписки, але коли потрібно нотаріальне завірення з фотокопією, в агентство потрібно буде надати його оригінал.

Про ці та інші додаткові послуги, а також про тарифи і терміни ви можете дізнатися, звернувшись в бюро перекладів «TranslationStudio» в будь-який час і будь-яким зручним для вас способом.

Корисна інформація

  1. Віза на навчання
  2. Ціни
  3. Бюро перекладів Київ
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio