Переклад дипломної роботи, курсової

Переклад дипломних робіт, курсових

перевод дипломной работы

Переклад дипломної роботи або курсової роботи ви можете замовити в бюро перекладів TranslationStudio віддалено, без необхідності надавати нам оригінал вашого документа. Ми виконуємо переклади на більш, ніж 70 мов світу. Серед основних послуг в даній категорії є - переклад дипломної роботи на англійську, російську, українську, німецьку, іспанську, італійську. Ми перекладаємо курсові та дипломні  роботи як на іноземну мову, так і з іноземної мови. Кожен документ завжди вичитується і перевіряється редактором. За бажанням, можливе також вичитування тексту носієм мови, причому можливе вичитування вашого перекладу. Більш докладно нижче на цій сторінці сайту.

Переклад дипломної роботи, ціна на послуги

Дипломні та курсові роботи завжди відрізняються деякою складністю для перекладу, так як насичені різними вузькоспеціалізованими термінами, складними дослідженнями і іншими складними елементами для перекладу. Важливо розуміти в такій ситуації, що з такими текстами повинен працювати тільки висококваліфікований фахівець. Тому вартість перекладу дипломної чи курсової роботи апріорі не може бути нижчою за середньоринкову, так як ви ризикуєте «потрапити» на несумлінне бюро перекладів.

Ціна на переклад дипломної роботи формулюється приблизно так: наприклад, вам потрібен переклад дипломної роботи з української на англійську, або з англійської на українську. В даному випадку розраховується фактична кількість символів в документі, враховується складність тексту для перекладу, складність форматування, а також обмеження в термінах перекладу. Після цього формується тариф на переклад, який і множиться на кількість умовних сторінок. 1 умовна сторінка - 1800 символів з пробілами. Звичайно, найбільш дешевою послугою є - переклад дипломної роботи (курсової) з російської на українську. У даній мовній парі практично не існує націнки за складність. Також ми виконуємо переклад статтей на англійську для навчальних закладів і міжнародних журналів, а також переклад освітніх документів, наприклад, переклад диплома на італійську мову. Також ви можете відвідати і інші сторінки з сайту з більш детальною інформацією про мови, наприклад, якщо вам потрібно перекласти з італійської на українську.

Нижче наведена таблиця з цінами на переклад і інші додаткові послуги

#УслугаЦена, грн.
1 Перевод дипломной (курсовой) работы от 50 грн./1 страница
2 Нотариальное заверение перевода 150 грн./1 документ
3 Заверение печатью бюро 50 грн./1 документ
4 Срочный перевод дипломной/курсовой работы 2-й тариф
5 Доставка переводов по Украине и Киеву от 40 грн.
6 Перевод дипломной работы с привлечением носителя языка от 12 долл./1 страница
7 Вычитка/редактирование готового перевода дипломной работы 70% от стоимости перевода

Як замовити переклад

Щоб замовити переклад дипломної роботи або курсової ви можете скористатися наступними способами:

  • Надіслати документи нам в пошту,
  • Надіслати документи через сайт,
  • Підвезти документи до нас в офісі.

Якщо ви вибираєте перші два варіанти, обов'язково не забудьте вказати нам мову перекладу, бажані вимоги до перекладу, терміни виконання, необхідність завірення і т.д. Це важливо, тому що від таких вимог і умов залежить не тільки вартість і терміни виконання замовлення, а й можливість його виконання.

Також ви можете подивитися статтю - переклад договорів з англійської

А також статтю - переклад з італійської на українську 

[ratings]
Share to friends
Бюро перекладів в Києві TranslationStudio